Falošné kontrakcie v 34tt.

kimpossible
30. jan 2020

Ahojte som v 34 tt. Tento týždeň už druhýkrát som mala bolesti brucha tvrdnutie bolesti boli take že má dokonca zobudili..pomohlo mi len to keď som chodila a potom šla do sprchy trvalo to asi celé pól hodinu ..po sprche bolesti ustúpili.. čo to môže byt jedna sa o falošné kontrakcie ?

renatka1985
30. jan 2020

@kimpossible ano mozu to byt tzv poslickovia, je to neskodna zalezitost a nemusis sa toho obavat - maternica uz nacvicuje.
ak budes mat pocit, ze by to mohol byt rozbiehajuci sa porod - chod do sprchy a sprchuj sa teplou vodou.
"prave" kontrakcie neustupia a interval medzi nimi sa bude skracovat, poslickovia zvycajne po takejto sprche ustupia.
ak ta to obtazuje privelmi, skus zvysit prijem magnezia /magnerot je v tehotenstve ideal/

amelia000
30. jan 2020

@renatka1985 inak ta bolest je skor ostra vystrelujuca alebo taka tupa? 😁

renatka1985
30. jan 2020

@amelia000 no u mna bola taka tupa, priostrovat zacala az po TP a tiez to ale boli este len poslickovia....

amelia000
30. jan 2020

@renatka1985 och, tazko znasam ostru bolest...dufala som ze napises ze len tupa hoc velka ale tupa :D

renatka1985
30. jan 2020

@amelia000 o znasani bolesti mi nic nevrav :D ale ta ostra ide do krizov a da sa naozaj perfektne odstranit jemnou masazou - musis muza naucit co ma robit pri porode 🙂

amelia000
30. jan 2020

@renatka1985 krize este zvladnem..to teraz mi vystreluje pri roztahovani panvy...skor mam stres ze tam dole to bude ostra bolest. Teraz mi tam akoby vystreli taky krc..tak len dufam ze to nebude pri porode lebo umrem :D

renatka1985
30. jan 2020

@amelia000 urcite neumries, neboj sa 🙂 odporucam epi :P

kimpossible
autor
30. jan 2020

@renatka1985 je to hrozná bolesť celkom sa aj bojím keď že je to moje prvé tehotenstvo a ešte ktomu je to to chlapček a je zle otočený .. možno sa až pri veľmi hystericka ale mám strach ..

renatka1985
30. jan 2020

@kimpossible nemaj strach, musis v prvom rade doverovat svojmu telu a prirode, vsetko nakoniec dobre dopadne a ty na pripadne komplikacie velmi rychlo zabudnes.
ja som mala katastrofalny porod, teraz si uz absolutne neviem vybavit co presne som citila a pokojne by som sla rodit znova! 🙂

dadus_ka
30. jan 2020

@kimpossible ked som ja s vysokým prahom bolesti, co ma len trosku boli hlava a uz si davam tabletky a aj mocas menzesu, rodila 23 hodin bez epiduralky (nakoniec mi aj tak museli spraviť cisarsky lebo moj syn bol velky, 3710g a ja som sa poriadne neotvarala, nemohla sa mu hlava dostať do porodnych ciest) tak v pohode zvladne tu bolest kazda zena podla mna 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre