Dvojcievny pupočník

3. máj 2024

Prosim vas kto mate skusenost s dvojcievnym pupocnikom. Precitala som si studie o tom a som na dne. Strasne sa bojim.

patusss
3. máj 2024

Švagriná mala, mala kľudový režim do pôrodu a všetko super, dieťa zdravé a inteligentné...

lolalalalala
4. máj 2024

Ahoj. Moje druhe babo malo dvojcievny. Tiez som sa bala. Ale nic sa nedialo ani ma extra nesledovali. Doktor v porodnici mi povedal, ked som mu to oznamovala, ze viete kolko je takych zien? Babatko sa narodila v termíne s hmotnosťou 3500. Je zdrava krasna sikovna. Pri morfologickom sone mi doktor pivedal ze ak je ostatne vsetko dobre tak je to len kozmetická vada🙂

autor
4. máj 2024

@patusss
@lolalalalala och ďakujem za vase spravy trosku som ukludnena. Aj tak sa bojím. Druhe morfo sono dopadlo ok, vsetko vyzera zatial ok… ale aj tak sa bojim. Idem este na jedno sono inde kde sa to dufam potvrdi. Je este dolezite sono v 3 trimestri?

lienka.7
4. máj 2024

Autorka, hlavne pokoj... pokial je to jediné, nemusi to vôbec nič znamenať. Mali by ta len viac sledovat, plus vyšetriť srdiečko maličkého.

lolalalalala
5. máj 2024

Dolezite u mna bolo v tom ci pekne priberá. A prietoky ci su ok. 🙂

any_soj
8. máj 2024

Sono v 3.trimestri je jediné skutočne dôležité. Lebo v 1. ani v 2. ničomu nepomôže (iba ak v prípade razstepu chrbtice, tam sa robí operácia ešte v maternici) - ale sono v 3. trimestri ukazuje podrobné stav placenty, pupočníka, výživy dieťaťa a všetko, čo by prípadne bolo treba hneď po pôrode riešiť.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre