Bolesť maternice na začiatku tehotenstva

majka1739
20. nov 2014

Ahojte som tu nová, kamoška mi poradila túto stránku atak rada by som sa Vás opýtala niečo. V sobotu som si robila tehotenský test a vyšla mi druhá čiarka slabá, MS mi meškala 2 týždne, na pondelok som už bola objednaná k Dr. lenže dnes ráno sa dostavila mrcha 😒 ale veľmi nekrvácam ale strašne ma boli maternica až k dolu, nikdy ma takto nebolelo viem ako sa cítim pri mrche.. neviem teraz či je tam ešte nádej že som, no na druhej strane sa bojím či sa niečo nestalo ☹ prsia ma stále bolia mám ich napnuté a ťažké ešte som si nevšimla nikdy žeby také boli, cítim sa že som, mala som príznaky lenže dnes ma to prekvapilo.. stalo sa aj Vám niečo také a boli ste v tom ? čo mám robiť ísť po MS k lekárke ? 😒

danieli
20. nov 2014

Ísť hned k lekárke

iv01
20. nov 2014

Utekaj na gyn. pohotovost

majka1739
autor
20. nov 2014

zajtra pôjdem .. ani neviem či mi niečo bude robiť 😒

ichbinich
20. nov 2014

Ked mas termin na pondelok, tak tam chod a popis jej tvoje pocity.

majka1739
autor
20. nov 2014

@ichbinich pôjdem tam už zajtra.. nechcem aby sa niečo stalo

lyzzy
20. nov 2014

@majka173... Možno už sa stalo....nečakaj do riti a utekaj.

lyzzy
20. nov 2014

@majka1739... Sú dve možnosti....bud si tehotná nebola a prišla mrcha m..to by bol ten lepší prípad alebo sa niečo stalo s bábom....a v takýchto prípadoch sa neberie ohľad na to či krvacas alebo nie....vyšetrí ta...tak nebuď sprostá a chod

ichbinich
20. nov 2014

@majka1739
Zavolaj dnes, ze ci ta vezme este dnes, ak nie, tak zajtra...

majka1739
autor
20. nov 2014

@ichbinich volala som pre chvíľkou povedala mi že zajtra hneď ráno mám prísť .

katrin21
20. nov 2014

@majka1739 spravia ti sono.. ked uz nic ine apodla toho budes vediet...

ichbinich
20. nov 2014

@majka1739
Tak potom drzim palce, aby to bol plany poplach 🙂

stefka33
20. nov 2014

@majka1739 Presne toto som mala aj ja. 😒 Nie je to dobré.

majka1739
autor
20. nov 2014

veľmi sa bojím lebo s manželom už dlho plánujeme ☹ neodpustím si to keď sa niečo stalo 😢

lyzzy
20. nov 2014

@majka1739... Prečo nejdes na pohotovost????

michaelkanr
20. nov 2014

@majka1739 ked sa nieco stalo, tak si to nemohla nijak ovplyvnit, nic si nevycitaj. Velmi vela tehotenstiev sa konci potratom do toho 12. tyzdna, nic sa s tym neda robit, bohuzial. Drzim ti palce nech to vyjde🙂

majka1739
autor
20. nov 2014

@lyzzy volala som s lekárkou a povedala som jej ako mi je no on a mi povedala že mám ležať a hneď ráno mam prisť

erka2014
20. nov 2014

ja by som určite šla na pohotovosť hned..ak si tehotna, nemusi to byť hned potrat, ale v nemocke ti aspon zastavia krvacanie a povedia na čom si..

nikolet_89
20. nov 2014

@majka1739 ahoj ak sa snazis o babo a test ti takto vysiel isla by som okamzite na pohotovost...tak bud babo chces, alebo nie...kasli na svoju dr a bez co najrychlejsie rovno zistis ci si a ak si nemusis ihned utekat k svojej pojdes az o tyzden o dva, hlavne to dievca nezanedbaj bo babatko moze byt v ohrozeni...

sense
20. nov 2014

chod k lekarke...ja som tiez krvacala prvy krat som potratila a ked som druhy krat otehotnela tiez som 1xspinila a raz krvacala poriadne som si zas myslela ze je koniec nastastie to dobre dopadlo,

takze ja osobne by som nevahala ani minutku....este ti poradim citronovu stavu a nohy vylozit co najmenej chodit pokial chces cakat do rana....

mircalla
20. nov 2014

@sense ja uplne rovnako, 2 krat potrat a raz silne krvacanie, ale bolo to ok
@majka1739 moze to byt hroziaci potrat, nemyslim, ze mrcha....lekarovi

katkasofi
20. nov 2014

@majka1739 ... Smer pohotovosť. Spravia sono a uvidíš 🙂

bocianka123
20. nov 2014

@majka1739 a ked sa môžem opýtať - je to "špinenie", či už krvácanie? je to rozdiel ... ked nie tvoja lekárka, tak smer pohotovosť ... možno si nemala volať, ale ísť rovno k nej osobne .. ak to ale nemáš daleko ...

majka1739
autor
20. nov 2014

@bocianka123 je to krvacanie nie špinenie no ale nie je to silne .. len ležim .. boli ma maternica až smerom k dolu .. vždy keď som mala MS tak ma boleli vaječníky a nie maternica .. a pohotovosť mám o 4 dediny ďalej .. a k tomu je manžel v práci a príde v noci .. 😒

bocianka123
20. nov 2014

@majka1739 hm tak to je ozaj daleko .. tak lež a uvidíš zajtra. drž sa .

nikolet_89
20. nov 2014

@majka1739 zavolaj si sanitku, taxik, kamosku, brata, muz nech odyde z prace na priepustku ma nato narok, moze ist o zivot vasho nenarodeneho dietata urcite sa da nieco vymysliet

nanervy_2
20. nov 2014

@majka1739 taxik, ak ide o mimomaternicove tak to ohrozi aj tvoj zivot... pripadne ak si z dediny a doktor daleko, skus normalne pohotovost volat

materina_duska
20. nov 2014

Ak dobre rátam, tak si 4, max. 5 tt. Nepredpokladám, že by návšteva pohotovosti niečo zmenila. Môže ti len meškať MS, môže ísť o biochemické tehotenstvo, možno sa len prebiehajúce tehotenstvo nevyvíja ako má. Nechaj veci prirodzene plynúť. Príroda nie je hlúpa. Môj názor. A skúsenosti, bohužiaľ.

katy1979
20. nov 2014

Na tvojom mieste by s isla smer pohotovost. Do rana moze byt uz neskoro

garrincha
20. nov 2014

Miesto toho aby si utekala na pohotovost a zistila co sa naozaj deje tu vysedavas na internete a riesis domienky a pocity. Bud ti na babu zalezi alebo nie. Nechapem na co este cakas. Prepac, ze som taka zla ale udivuje ma to, my sme sa s manzelom tiez snazili skoro rok a tiez som zacala krvacat, hned som utekala lekarke a vedela som na com som. Tak bez a necakaj!

carey
20. nov 2014

@majka1739 Ja nechcem nic zle privolavat, ale presne toto sa stalo aj mne....minuly rok mi meskala M 2tyzdne, potom som ju dostala , ale bolo to len take slabe krvacanie...o 2 dni nato sa k tomu pridali presne tie bolesti co si pisala...neskutocna bolest maternici az dole...a nakoniec som skoncila v nemocnici na kyrete ...:/...a vtedy som sa dozvedela , ze som v 4tt a prave som potratila...takze toto nenechavaj do zajtra , ale hned chod na pohotovost...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre