Boleli vás pri každom tehotenstve prsia?

nemko
20. aug 2010

Baby kazda ste predtym nez ste zistili, ze ste tehotne pocitovali bolest v prsiach?? Bol to jasny priznak?

andika10
20. aug 2010

ja som mala bolestivé prsia

latvia
20. aug 2010

ja som nemala vobec bolestive prsia, cele tehu nic..

bublinkajasminka
20. aug 2010

ja somboilesti prsnikov nemala vobec.....mna pichalo v podbrusku asi 5 dni - prisa nic 😒 ale ani sa mi nenaliali a malasom malo mlieka aj po porode 😒

sisulka7
20. aug 2010

Ja som mala na zaciatku velmi bolestive prsia, potom sa to to upravilo. Mliecka som ja mala dost po porode, ale mala nechcela tahat.

zuzanka.j
20. aug 2010

mna boleli pred menzesom vzdy, takze som to nepokladala za nejaky extra priznak. a ked som bola tehu boliet zacali tak naozaj v nejakom 6tt.... pri oboch tehotenstvach som este pred vynechanim ms pocitovala taku divnu unavu, ze som si musela aj poobede zdriemnut.

tilly
20. aug 2010

pri prvom nie, pri druhom nie (ktore ale trvalo len 10tt), pri tretom ano

zucha
20. aug 2010

len v prvom, pri ostatnych ani nie. Ale kojenie 😝 to si len uzijes

vodnari
21. aug 2010

Mňa skoro stále bolia a bradavky mám úplne citlivé ani sa ich dotknúť nemôžem....

tinki
21. aug 2010

aj mňa boleli pri prvom aj teraz pri druhom tehotenstve. A to strašne. Ale pomaly tá bolesť ustupuje.

otulik
21. aug 2010

ahojte to iste aj ja aj pri prvom tehot.aj teraz ma bolia prsia a hlavne bradavky juuj ani dotknut ☹

matja
21. aug 2010

Mňa neboleli vôbec.

junovka
21. aug 2010

@nemko pri rvom ano, a to strasne, dokonca aj podpira a triacka mi vadili 😀 , a pri druhom vobec...a kojila som obe 3 tyzdne.

lias
21. aug 2010

Nie, ani pri jednom tehu 🙂

cikyta
21. aug 2010

Mna boleli možno do 8tt-potom už nie.

lucia20
21. aug 2010

mna boleli prsia pri vsetkych troch.... pri prvej som si myslela,ze mam rakovinu. :D vobec som si to nespajala s tehu, lebo ma anilen nenapadlo, ze som tehu.....alebo ze by som vobec mohla byt. ale boleli ma pri vsetkych troch....

veronikapp
21. aug 2010

ani pri jednom...

zuzkap2
21. aug 2010

len pri tomto tretom tehu

tanias
22. aug 2010

@nemko
Ahoj,
áno, boleli ma a dosť často.. 🙂

lji
22. aug 2010

no ja som zatial len prvý krát tehu ale myslela som že som chorá, alebo mi niečo je lebo som mávala vždy večer neuveritelné bolesti. manžel ma aj posielal doktorovi lebo sa už začínal o mna báť ale ani jedného z nás nenapadlo že by som mohla byť tehotná 😀 no a ani to neprestalo. občas potom ešte prišla na večer taká bolesť že som nevedela čo so sebou - ja som to mala skôr ako pálenie než bolesť. a teraz ešte občas ked trochu "navlhnú" tak tú istú bolesť znovu pociťujem - napr. po sprche, v bazéne a pod.

bershka
22. aug 2010

mna stipali bradavky asi dva mesiace... na zac tehu

alca85
22. aug 2010

ahoj...mňa bolievali prsia pred každým menzesom, ale keď som bola tehu (teda ešte pred vynechaním MS), ma boleli príšerne, hlavne bradavky. Od pôrodu ma pred MS ešte prsia neboleli, až teraz v nich mám taký zvláštny tlak, tak tiež čakám, či z toho niečo bude 😅

miru.j
22. aug 2010

....prve tri mesiace...a potom ma to preslo 😉

budulinka
24. aug 2010

ahoj, mna boleli prsia ako pri PMS, aj podbrusko ma tak bolelo. takze som stale cakala, kedy uz dostanem menzes 🙂 asi po mesiaci to preslo, teraz som vo 4. a stale ma bolia bradavky, uz pri trosku vacsom tlaku stipu.

aero
24. aug 2010

nebol to jasný príznak - boleli ma tak , ako pred menštruáciou
a -- aha ho - neprišla 😉

alexandrah
24. aug 2010

ahoj, mna prsia neboleli ani raz ...

mirinka7
25. aug 2010

ahoj mna bolia prsia cely cas uz od ovulacie...

neverendinglove
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lila794
25. aug 2010

pri prvom ano, pri druhom vobec 😉

eminka7
11. mar 2013

ahojte,to by aj mna zaujimalo....pri ms ma nebolia vobec,ani nie su citlivejsie ani nic...teraz mi je uz 3. den par krat do dna zle, mala som odveci hnedy vytok jeden den, jest mi velmi nechuti...hm. ale prsia nebola,tak neviem 😀 a ms ma dojst (asi, lebo naposledy meskala 5 dni a potom bola slaba) az na prelome marca/aprila...a to je daleko 😒

magnumka6238
1. júl 2015

@sisulka7 a kedy s ti to upravilo? resp. prestali ťa boileť?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre