Anopyrin + Fraxiparine pocas tehotenstva

lucia7933
28. okt 2023

Ahojte, brali ste niektora kombinaciu pocas tehu anopyrin 100 + fraxiparine/clexane 0.3..?? Ak ano aky rozostup ma byt medzi liekmi? Toto mi Dr.nepovedala.
Dakujem

martaatram
28. okt 2023

@lucia7933 ja beriem tabletku rano a picham vecer

lucia7933
autor
28. okt 2023

@martaatram lebo ja doteraz do 6tt som brala iba anopyrin 100 ale preistotu mi nasadili aj fraxipari. 0,3 ...anopyrin som doteraz uzivala vzdy vecer

lucia7933
autor
28. okt 2023

@martaatram a este mam otazku, nespinis nekrvacas z takej davky liekov? Trochu mam z toho obavy

martaatram
28. okt 2023

@lucia7933 No tak večer si daj ánopiriin ráno si daj injekciu nesmú sa naraz … V 8. týždni som skončila v nemocnici s masívnym krvácaním ale myslím si že to nemalo s tým nič spravil sa mi potom hematóm 3 týždne som špinila Brala som Ascurytin a vela cčka ..

ikonica
28. okt 2023

Tabletka za obedom a injekcia vecer...

lucia7933
autor
29. okt 2023

@martaatram
@ikonica a s babatkom bolo vsetko ok po tychto liekoch?🙏lebo ma desi ten pribalovy letak k anopyrinu🥺

ikonica
29. okt 2023

@lucia7933 v prvom uspesnom tehotenstve som brala do cca 6 tt len anopyrin a potom som pichala len fraxik, neskor clexane kvoli alergii na feaxiparin... V druhom som brala do 6tt anopyrin a potom mi k nemu pridali aj clexane... Obe dcery su v poriadku...

ikonica
29. okt 2023

@lucia7933 btw ten letak som asi nikdy necitala... Po troch potratoch mi ostavalo len verit lekarom a ich skusenostiam a nakoniec to vyslo... 2x a v pomerne vysokom veku...

martaatram
29. okt 2023

@lucia7933 necitala som letak …stacilo mi precitat si letáky na lieky s ktorými som stimulovala na ivf ..ale v daka nim aj otehotnela po 9 rokoch … takze niekedy je lepsie nevedieť a verit dr ..

lucia7933
autor
29. okt 2023

@martaatram
@ikonica
A este mam otazku,tuto kombinaciu vam dali len preventivne alebo kvoli mutaciam?
Ja mam jednu mutiaciu +antifosfolidove protilatky

martaatram
29. okt 2023

@lucia7933 na hematologi zistene-zla zrazanlivost krvi +lepive dosticky

ikonica
30. okt 2023

@lucia7933 antifosgolipidovy syndrom

lucia7933
autor
31. okt 2023

@ikonica iba ten syndrom? A mutacie ziadne?

ikonica
31. okt 2023

Takto to bolo na zaciatku, ale neskor stale dr hovorila len o tom syndrome..

lucia7933
autor
15. nov 2023

@martaatram ahoj,to iste vcera ja, 8tt, po dvoch tyzdnoch pichania fraxi+anopyrin som vcera nadranom o 04:00 zacala velmi krvacat.. a den predtym na kontrole bolo vsetko ok... zevraj hematon

martaatram
15. nov 2023

@lucia7933 no tak vela kludu 🙏🏻a verim ze sa vstrebe 🍀🍀🍀

lucia7933
autor
15. nov 2023

@martaatram len mam obrovsky strach ci mi to tie lieky na riedenie nespustia znova

lucia7933
autor
15. nov 2023

@martaatram tebe sa to potom uz nezopakovalo? az tak som sa vcera bala ze vcera som vynechala jednu davku fraxiparinu

martaatram
15. nov 2023

@lucia7933 a si doma ci v nemocnici ??? s krvacanim by si mala byt v nemocnici ... urcite sama nic nevysadzaj preboha !!!!! tie lieky sa maju brat spolu ...
nie po 3 tyzdnoch s nohami hore sa mi vstrebal spinila som 3 tyzdne odvtedy nic

lucia7933
autor
15. nov 2023

@martaatram som doma, poslali ma domov, ale dnes idem znova na pohotovost lebo stale obcas este krvacam/spinim :/ tak uvidim co povedia

martaatram
15. nov 2023

@lucia7933 nech si ta tam nechaju .. ved mna napichali infuziami aby sa predislo moznemu potratu ...🤦🏼‍♀️a v ziadnom pripade ma neposlali s krvacanim domov..

lucia7933
autor
15. nov 2023

@martaatram a kolko dni si tam bola? a to inak ja uz som po dvoch MA...

martaatram
15. nov 2023

@lucia7933 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️koli tomu by ta mali nechat a ty si nemas svojvolne vysadzat lieky ...4 dni a presne tie zo beriem koli potratom,na udrzanie..byt tebou idem rivno na pohotovost pokial krvacas alebo spinis

lucia7933
autor
15. nov 2023

@martaatram tak povedeli jedine to ze ak by sa stav zhorsil, vtedy si ma nechaju

martaatram
15. nov 2023

@lucia7933 divne no ..krvacas,spinis....tym ze som Tiež mala potrat Tak sa snažili urobiť všetko preto aby sa to nezopakovalo,utrogestan,,progesteron ti nedali?.. tak ti držím palce

lucia7933
autor
15. nov 2023

@martaatram progesteron uzivam od 4tt , na pohotovosti mi pichli injekciu na zastavenie krvacania /udrzanie

martaatram
15. nov 2023

@lucia7933 Ale očividne ti to nezastavilo keď píšeš že stále špinis a krvácaš..🤷‍♀️ Neviem no je to na tebe ja už by som tam sedela...

lucia7933
autor
15. nov 2023

@martaatram tak povedali mi ze je lepsie ak to vyjde von, ten hematon ako keby sa tam mal hromadit, teda ze mam ratat s tym ze nieco este vyjde...ale tak ano je to divny postup :/ od nich..tak preto rozmyslam ze dnes tam skocim znova ..i ked to uz budu 3 ultrazvuky po sebe 3 dni....aj z toho mam obyvy ci to zas aj takto neskodi ...ach :/

lucia7933
autor
15. nov 2023

@martaatram a este sa chcem spytat, teba automaticky vypisala gyn na pn-ku potom?

martaatram
15. nov 2023

@lucia7933 ja som na pnke od januara ..hematom som mala v juni.. neviem podla toho aku mas dr ak chces ist pn popros ju ci by ta nedala ze nechces nic zanedbat ak chces chodit do prace nedavaj sa ...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre