Angelsounds - za a proti

domcavesel
19. apr 2024

Ahojte, tie ktoré majú s týmto prístrojom skúsenosti, odporúčali by ste ho ? To či to škodí alebo nie, to je myslím, že už dávno prekonané. Doktori tvrdia, že je to v poriadku. Skôr by ma zaujímalo či to za ten malý peniaz skutočne stojí a či je cez to dobre počuť srdiečko. Som v 16 týždni 😊 ďakujem za normálne odpovede 😊

diewcatqoo
19. apr 2024

Ahoj, ano, ja odporucam. Som po potrate a vzdy, ak sa mi nieco nezdalo, tak som popocuvala srdiecko a vzdy ma to upokojilo.

sejbipi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
danielinda
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
wishes
19. apr 2024

po predchadzajucom potrate to bola jedina vec, ktora ma ukludnovala 🙂 takze urcite som za a budes aspon vediet, ze vsetko je v poriadku ❤️

masandra
19. apr 2024

@domcavesel za mňa tiež áno, po potrate mi to pomáhalo ukludniť sa a uistiť sa, že je všetko ok🙂

domcavesel
autor
20. apr 2024

Ďakujem baby, tak ste ma teda presvedčili, už sa teším keď mi príde domov 😊

zuzula507
20. apr 2024

@domcavesel mala som a upokojilo ma to, keď som si nebola istá ,.dlhšie malú nepočula radšej som ju skontrolovala ,a nemusela stresovať alebo utekať k lekárovi alebo na pohotovosť ale odporúčam sledovať u gynekológa ako leží malička aby ste vedela kde ho priložiť, ja som tak robila

niki9807
24. apr 2024

Ano určite.. Pri prvom bábätku som nemala.. Potom druhé som potratila a to ďalšie tehotenstvo pre mňa bolo masaker stresujúce Angelsounds som si kupila hneď uz možno od 12tt.. A používala som ho do konca tehotenstva. Keď sa mi zdalo ze je mala nejaká zaspata vždy som si pre ukludnenie dala gél a počúvala srdiečko to ju vždy zobudilo a rozkopala sa. Bez toho by som pravdu povediac veľmi zle zvládala tehotenstvo. A mala ma teraz 2 mesiace je zdravá a nijak jej to neublížilo a to som ozaj každý deň pocuvala🥰

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre