Ako riešite zubné kazy počas tehotenstva?

borka168
19. mar 2021

Ahojte,

je tu nejaká žienka, ktorá si nestihla pred tehotenstvom dať do poriadku všetky zubné kazy? Riešili ste ich postupne počas tehotenstva? Mali ste v pohode priebeh tehotenstva?

Ďakujem😊

hailey1
19. mar 2021

@borka168 ja som mala komplet cele usta vyriesene pred tehotenstvom a ked som otehotnela, museli mi jeden zub robit, lebo by som bola zahynula od bolesti. Ale v kazdom pripade by som si dala zuby urobit.

lubka261
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nikpa
19. mar 2021

@borka168 ja som pred tehu chodila pravidelne na prehliadky, zuby som mala v poriadku ale počas prvého aj druhého tehu sa mi nenormálne začali kazita lamat, takze som k zubarke chodila az do pôrodu a ešte aj potom kym mi to dala všetko dokopy. Tehotenstvo nie je prekážka ísť k zubárovi ak treba.

rebekamarcusko
19. mar 2021

Mne v kazdom tehu trhali.. ja mam zuby v dost zlom stave a tehotebstvo im moc neprospieva. Cely rok ma nic nebolelo a pred tyzdnom ma zacal bolet zub. V 2.trimestri sa ma vraj chodit k zubarovi,takze uz som ho zacala a 31.mam termin. Normalne injekciu si dam,lebo bez toho by som asi zomrela

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre