Cvičenie s aplikáciou Fitify

11. okt 2022

Ahojte, je tu nejaká žienka, ktorá cvičila podľa aplikácie s reálne aj schudla pripadne si spevnila postavu?

pukina
11. okt 2022

ja som cvicila, aj som nejake male vysledky videla, ale po case ma to prestalo bavit, lebo sa cviky stale iba opakovali a uprimne mi to za to clenske prislo malo.. ale to bolo uz viac ako rok dozadu, mozno odvtedy pridali nejake dalsie funkcie, kazdopadne koncept tej aplikacie je skvely a po porode sa k tomu mozno vratim, ked bude cas

beatrixx1525
11. okt 2022

Ahoj ja som aplikáciu používala, niekoľkokrát som sa k nej vrátila ale vždy ma to po čase prestalo baviť, buď som nemala toľko času kvôli práci na smeny, potom som zasa nemala priestor kvôli dispozičnemu riešeniu bytu no a nakoniec ma úplne demotivovalo že všetko čo som myslela že som schudla bol nakoniec iba výsledok zle ukazujúcej osobnej váhy 😃 čo sa týka aplikácie samotnej a výsledkov ktoré prináša musím dať 8/10, keby sa dali špecificky viac vybrať cviky prispôsobené ľuďom s rôznymi zdravotnými problémami dala by som 10/10, inak si myslím že to majú všetko veľmi dobre spracované a dajú sa dosiahnuť výsledky za celkom krátky čas.