Vyšetrenia pred IVF v Brne

mimisikum
7. okt 2021

Ahojte dievčatá. Rozmýšľame nad 2. IVF, ale chceli by sme skúsiť Brno (prvé IVF bolo v Heliose a nebola som veľmi spokojná), ale k otázke. Mali ste už za sebou nejaké vyšetrenia, pred tým, než ste tam išli? Alebo vás poslali až z CAR? My nemáme dokopy žiadne, lebo nás nikam neposlali pri 1. IVF. Ak už tu nejaká téma je, budem vďačná ak ma niekam posuniete 😉 Ďakujem

sandra151
7. okt 2021

V Heliose vám spravili IVF bez vyšetrení a bez zistenia príčiny prečo sa nedarí???

rk123
7. okt 2021

my ked sme isli do brna mali sme za sebou uz genetiku paru, reprodukcnu imunologiu a hematologiu.
za mna osobne lepsie si dat spravit vsetko co sa da, ako potom zbytocne stimulovat a vkladat 🤷🏽‍♀️
aspon budete mat podchytene keby daco

jaja8_9
7. okt 2021

@mimisikum všetky vyšetrenia nám robili v Brne, do IVF sme išli s tým ze sme mali hotovu genetiku ja aj manžel karyotypy, hematologiu, reprodukčnu imunológiu, hysteroskopiu, hormónalny profil, spermiogramy opakovane...
Takže za mňa tiež určite mat vyšetrene co najviac sa dá 🙂

mimisikum
autor
14. okt 2021

@sandra151 No tak neposlali nás ani na genetiku, ani na reprodukčnú imunológiu..bola som len na hematológii a endokrinológii a to bolo všetko...no ešte som bola na prechodnosť vaječníkov ale to už dávnejšie, ešte pred tým, než sme vôbec riešili IVF...mám nepriechodnú jednu stranu, druhú len pod tlakom...no nerátam hormonálny profil a spermiogram, to beriem ako samozrejmosť...

mimisikum
autor
14. okt 2021

@rk123
@jaja8_9 a čo sa týka výmenných lístkov, môže mi dať aj všeobecný lekár, alebo potrebujem od gynekológa? Kto poslal vás na tie vyšetrenia?

rk123
14. okt 2021

@mimisikum ja som sa poslala sama 😂 zavolala som a objednala sa na repro imunologiu, nikto nic nepytal. odtial ma poslali na hematologiu

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre