Schválenie IVF poisťovňou

12. aug 2021

Ako dlho ste cakali na schvalenie ivf vseobecnou poistovnou? 🙏

jaja8_9
12. aug 2021

Týždeň

valentina12345
12. aug 2021

aj my tyzden (dovera)

tatiana0011
12. aug 2021

My sme v roku 2018 mali shválené automaticky a myslím, že to je stále tak u VŠZP...

zojanka
12. aug 2021

Všzp to má automaticky ak spĺňaš podmienky čo už vie posúdit lekár. Ja som žiadosť o ivf pre poisťovňu podpisovala deň pred začiatkom stimulácie a žiadny problém.

ywonnee
7. okt 2021

@valentina12345 týždeň? Mame dôveru a už tento pondelok poslali žiadosť. Tak dufam 🙏 lebo 24.10 mi začína cyklus

valentina12345
7. okt 2021

@ywonnee ja som bola velmi prekvapena ze tak rychlo, v centre hovorili ze to moze trvat dlhsie. drzim palce aby ste to stihli a aby vsetko islo podla planu🤞

ywonnee
11. okt 2021

@valentina12345 ahoj, tak na prekvapenie mi to apka vyhodila včera večer (nedeľa) že nám schválili. Žiadosť bola poslaná v pondelok 4.10. Možno to už bolo schválené v piatok, len epobocka mala technickú údržbu tak ako ju spustili hneď mi to vyhodilo. Som sa až rozplakala od radosti, takze zajtra volám na kliniku, lebo pred svokrou nechcem a sme u nich 😏

valentina12345
11. okt 2021

@ywonnee parada. drzim moc palce🤞

ywonnee
12. okt 2021

@valentina12345 no len práve dnes som sa dozvedela, že musíme preliečiť zápal 🤦🏽‍♀️ Najprv 😢

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre