Röntgen počas stimulácie na mimotelové oplodnenie

fidorka9443
8. jún 2016

ahojte, chcela som sa opytat ci bola niektora z vas na rtg pocas stimulacie na ivf...ja som si robila interne predoperacne vysetrenia pred odberom vajicok a v ramci tohto vysetrenia mi urobili aj rtg pluc, ale teraz neviem, ci to nemali radsej vynechat 😒

lmt
8. jún 2016

predoperačné vyšetrenie je spolu s rtg plúc, neboj. Pokiaľ ti ho nerobili niekedy v blízkej minulosti 🙂 tak ti ho urobili teraz. Ja som tiež bola a robili mi.

14nunu10
8. jún 2016

Mne gynekologicka povedala ze ked im poviem ze idem na IVF tak to vyžadovať nebudú,tak som si dala iba odbery,ekg,zhodnotenie zdra.stavu internistom

fidorka9443
autor
8. jún 2016

@lmt robili ti rtg pred ivf? a bolo vsetko v poriadku? lebo ja som nasla na nete, ze mozu byt potom poskodene vajicka alebo menej kvalitne. tak som uz bola nestastna, ze cela stimulacia bola zbytocna.

lmt
8. jún 2016

robili mi ho pred mesiacom, lebo som bola operovaná, tak preto viem že rtg robia. podla mna pokial si mala na žiadanke že ideš na ivf tak doktorka určite vie čo môže a čo nie. nemaj obavy.

evit81
8. jún 2016

Držím ti palce, aby to nemalo vplyv. Ale zdá sa mi divné, že ti treba predoperačné vyšetrenia pred odberom vajíčok pri ivf. Absolvovala som 2 stimulácie v dvoch ivf cykloch aj dva odbery a žiadne predoperačné naše centrum nechcelo. Chodím do Brna.

fidorka9443
autor
8. jún 2016

@evit81 no ja chodim do kosic, chcu to kvoli anesteze

evit81
8. jún 2016

Aj ja som bola v anestéze - takej krátkej ca 10 minutovej.

ssegra
8. jún 2016

@evit81 v brne nevyzaduju predoperacne..v slovenskych centrach ano

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre