Reprofit Martin - MUDr. Tomáš Stanko alebo MUDr. Sakal

12. dec 2023

Ahojte,. chystáme sa do Reprofit Martin na naše prvé IVF. Páčia sa mi obaja lekári - aj MUDr. Tomáš Stanko a rovnako aj Mudr. Sakal a neviem, ktorého si vybrať. Ktorého odporúčate viac? Mám 33, manžel 38, ja mám trocha nižšie AMH, manžel odchýlky SPG ale inak nič závažné nám nezistili. Snažíme sa 6 rokov, za sebou dve neúspešne IUI. Vyšetrenia komplet hotové, čakáme už iba na výsledky z reprodukčnej imunológie. Ktorého lekára najviac odporúčate? Máte pre mňa ešte nejaké odporúčania ohľadom Reprofit Martin?

sonkam
12. dec 2023

Ja som veľmi spokojná s doktorom Sakalom. My sme s ním riešili v septembri IVF a bol veľmi milý. Páčilo sa mi že bral ohľad na všetky vyšetrenia, liečbu čo budem mať nasadený z hematky aj s repro-imuno. Všetky vyšetrenia si prefotil aby ich mal v zložke a všetko super vysvetlil na čo sme sa pýtali a poradil. Rovno povedal že je super že máme vyšetrenia už hotové lebo by ma ani to ďalšieho ivf nepustil bez nich

autor
13. dec 2023

@sonkam ďakujem veľmi pekne

janulka2805
14. dec 2023

Za mňa MUDr.Sakal úplná topka!!! 👌😊😊😊Chodila som k nemu na všetky vyšetrenia, robil mi IUI a tá vyšla na prvýkrát 🙏 Veľký odborník a zároveň veľmi milý a empatický človek 💗

autor
14. dec 2023

@janulka2805 ďakujem🙂

bibiana1985
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre