Prvé dieťa prirodzene, druhé umelým oplodnením - úspešnosť

monka_brumka
19. sep 2017

Ahojte baby.Chcem sa opytat, ci kolke z vas museli absolvovat IVF po tom, ako mali uz deticky predtym prirodzene. Na kolky pokus sa zadarilo? Je vyssa sanca uspechu,ak ste uz dokazali pocat a vynosit dietatko predtym?Jedno dieta uz mam. Po mimomaternicovom tehotenstve mam znizenu sancu prirodzene otehotniet, kedze mi funguje len vajecnik, kde chyba vajcovod.Aj vzhladom na vek ma posielaju do CAR.Dakujem za odpovede.

monka_brumka
autor
23. sep 2017

Nikto nic zatial?

radka288
23. sep 2017

Ja ti iba poviem ze moje prve tehotenstvo bolo mimomaternicove. Mam syna a teraz dom tehotna..obe otehotnenia netrvali prilis dlho napriek jednemu funkcnemu vajcovodu. Pokial viem to nie je tak ze budes mat teraz polovicu ovulacii co si mala..nie je to tak ze.kazdy druhu mesiac..trlo sa vie prisposobit a funkcna strana prebrat funkciu nefunkcnej. Ja si ovulaciu citim a mam ju takmer kazdy mesiac. Nesla by som hnrd do umeleho..

babatkoo
23. sep 2017

@monka_brumka pisem spravu

monka_brumka
autor
25. sep 2017

@radka288 v mojom pripade vsak ide o to, ze to funguje na kriz..mne vzdy fungoval len jeden vajencik-neviem preco, ale v podstate to nevadilo..ved som aj otehotnela s dcerkou bez problemov..ten jeden vajecnik stale funguje, chyba vsak vajcovod..

lulu0902
5. jan 2018

Tiez ma to zaujma...v ramci veku mame este cas ale prve prislo po 11mesiacoch a druhe skusame uz 2 roky a vobec nic...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre