Pôrod po IVF. Rodili ste v termíne?

7. máj 2021

Ahojte žienky, som po IVF a za pár dní mám termín. Zaujimalo by ma, ci ste rodili na termin, keďže presne vieme kedy sme otehotneli. Alebo ste aj prenášali? Alebo skôr? Viem, že je to individuálne ale zaujíma ma ako ste to mali vy 🙂

zuzkavladko
7. máj 2021

Ja som tyzden prenasala 🙂

e1i
7. máj 2021

Ja v 29.tyzdni

cikyta
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
cikyta
7. máj 2021

Presne na deň.

oslo1
7. máj 2021

Presne na den

ssegra
7. máj 2021

Presne na termín

miirka123
7. máj 2021

@e1i 😱 prečo tak skoro ak sa môžem opýtať ?

e1i
7. máj 2021

@miirka123 abrupcia placenty

miirka123
7. máj 2021

@e1i a ste obaja v poriadku? Ja sa bojím predčasného pôrodu kvôli bábätku lebo mi hrozi prekleampsia a už teraz mávam niekedy vyšši tlak tak myslím na všetky možnosti 😒

andrea_82
7. máj 2021

Ja som 13 dni prenasala. Porod az po vyvolavacom cipku.

e1i
7. máj 2021

@miirka123 mala 1370 g a 40 cm. uz ma 19 mesiacov, všetko dohnala. Kamoska mala preeklampsiu a rodila v 34tt ale nie po ivf a mala bola mensia ako nasa.ale teda obe su OK

nedali ti uzivat aspirin protect alebo anopyrin? robili ti ten test kt odhali pravdepodobnost preeklampsie? ja mam napr syndrom bieleho plasta,tazko by mi odhadli kedy uz je vysoky tlak z toho alebo ineho,myslim

miirka123
7. máj 2021

@e1i je tak to som rada že ste v poriadku ☺️Áno beriem anopyrin a ten test mi vyšiel 1:15 tak hádam lieky záberu 🙂

barus26
7. máj 2021

@miirka123 ja ta len chcem povzbudiť. Mna strasili kvôli vysokému tlaku od 29tt s predčasným porodom. (brala som denne 9tabletiek na tlak a tlak stále vysoký) V 33tt som skončila v nemocnici s preeklampsiu miernou, pichali injekcie na dozretie plucok. Donosila som dom 38+2tt.

janulka1351
8. máj 2021

Ja som po ivf a rodila som o tyzden skor ako bol termin...maly sa uz pytal sam 😊 mal 55cm a 4080g 😍 strasili ma s preeklampsiou kvoli mojej vahe a nemala som najmensi problem s nicim pocas tehotenstva (bezne veci ako palenie zahy,kyselina) az na tazky porod ale tak to je uz o inom

miirka123
8. máj 2021

@barus26 tak to som veľmi rada že ste to nakoniec zvladli do úspešného konca ☺️ A ďakujem za povzbudenie ❤️

petruska21
11. máj 2021

Ja o tri týždne skôr 🙂

yvessl
27. máj 2021

Ja som mala cele tehotenstvo po Ivf bez problemov.Jedine mi bolo velmi zle ale nevracala som a stale som musela jest a velmi som pribrala.Povodna vaha 50kg,v den porodu 85kg.pred tehotenstvom aj pocas tlak uplne nizky.V 36.tyzdni zacali opuchy a tlak sa dvihal na 130/85.V 37.tt uz 140/90,bielkovina v moci a veelke opuchy tvar,ruku,nohy jak slon-hospitalizovali ma.Potiahla som len do 38.tt pretoze preeklampsia postupovala dalej.Maly je uplne zdravy,3310kg/48cm.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre