Pomer po odbere vajíčok

2. máj 2024

čaute kočky

som po prvom menzese po opu čiže už stimulujem na ket .. možem mať klasicky sex s orgazmom ked som nemala žiadne problemy ? pretože tu čitam fakt všeličo :D že napr silný orgazmus privolá ovulaciu aj cez lieky a podobne veci

stellarstar
2. máj 2024

Sex môžeš mať a potom po KET nie

really8
2. máj 2024

Nam zakazali v tomto obdobi. Aj asi mesiac po KET. Radsej si zavolaj.

e1i
2. máj 2024

Cim stimulujes na ket?

autor
2. máj 2024

@e1i zatiaľ len estrofem

e1i
2. máj 2024

Estrofem nestimuluje,estrofem blokuje ovulaciu ale aj tak ja osobne som napr nejak ani nemala chut na sex pred ket

autor
2. máj 2024

@e1i tak to závidím , ja by som mohla aj 3x za deň teraz . Keď uvidím manžela tak mi už hlava pracuje 😀😀.

ailiba
2. máj 2024

My sme mali normalne sex pred vkladom, po vklade uz nie. Vklad sa zadaril. Nepytala som sa lekara, ale sex by bemal mat vplyv na lieky...

e1i
2. máj 2024

Tak dufaj ze nebudes mat rizikove. Pri oboch detoch po vklade nic az do 6t po porode.

autor
2. máj 2024

@e1i ja som pred celým Ivf bola taká , že mi sex stačil 2x do týždňa niekedy sa mi nechcelo ani to .. ale teraz po stimulke to nejak začalo . 🙂

e1i
2. máj 2024

@ailiba vplyv na lieky nie ale ak by napr stimulovala ovulaciu,mohlo by prist k predcasnemu prasknutiu fotlikulu

e1i
2. máj 2024

Ked musis (ze nemozes) tak musis. Za to babo to stalo

autor
2. máj 2024

@e1i ale teraz len pri estrofeme by to malo byt v poriadku , či ? 😊

e1i
2. máj 2024

Estrofem nestimuluje. Pri nom sa ovulacia neriesi. Pri priprave estrofemom sa riesi iba vyska sliznice.

ailiba
2. máj 2024

@e1i hm, zvlastne. Ja som sa totiz lekara pytala, ci som nahodou nedostala skor ovulku a on hovoril, ze ked beriem lieky, ako mam, tak urcite nie.
No, mozno sa neoplati riskovat.... Tak radsej nie.

butterflyeffect
2. máj 2024

Nam dovolili, len povedali ze pred stimulkou s ochranou-ze ak by sa predsa len v tom case podarilo tal by bolo multipocetne tehotenstvo…

butterflyeffect
2. máj 2024

jaj teraz citam poriadne ze si pred vkladom-vtedy nikto nic neriesil ze nemoze byt sex, to co som pisala bolo v case stimulacie pred odberom vajicok

sonkam
3. máj 2024

Keď si s estrogénom, ovulaciu máš bloknutu, no ak nemáš vyšetrenie na repro-imuno kde zisťujú rôzne protilátky voči spermiam a podobne veci, tak by som riešila len prípadne sex s ochranou, aby si si vklad zbytočne nepokaslala.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre