Plánovaný KET - marec 2024

veronika905
13. feb 2024

Ahojte, 19.1. som mala OPU a kvôli OHSS mi nemohli spraviť vklad, menštruáciu som dostala 23.1. a teraz čakám na ďalšiu a podľa toho uvidíme či bude KET v Marci, čaká tu niekto podobne ako ja na vklad ?🙂

adabise683
13. feb 2024

@veronika905 ja mozno tiez pojdem ak nebude mat lekar inych navrh. Vklad z 29.1 mi nevysiel

veronika905
autor
13. feb 2024

@adabise683 boli si prvý krat na vklade ?

sonkam
13. feb 2024

Ja čakám na ms a sňať sa už konečne od septembra dostaneme na vklad aj my 😂😂

adabise683
13. feb 2024

@veronika905 druhykrat..prvy bol ET v novembri a teraz KET v januari

veronika905
autor
13. feb 2024

@sonkam pekne dlho čakáte 🙈 ja som zvedavá či mi príde alebo sa to aj nám predĺži 🙄

veronika905
autor
13. feb 2024

@adabise683 držím palce 😊 mne nemohli ET spraviť

sonkam
13. feb 2024

@veronika905 furt sa dačo pokazilo ...ja som už 4 dní po vysadení duphastonu a nič

ashleyka
13. feb 2024

Ahoj,idem teraz na OPU dnes začínam stimulku a nakoľko mám PCOS chcú mi spraviť až KET. 😊 Tak ak nám vyjdu nejaké mrazáčiky tak tiež marec❤️

veronika905
autor
13. feb 2024

@ashleyka držím palce 😊my ich máme 7, toto je naše prvé IVF, tak som zvedavá ako dopadneme 🙂

veronika905
autor
13. feb 2024

@sonkam ja nemám žiadne lieky, povedali mi, že až po ms mám zavolať a dohodneme sa na termíne návštevy, som zvedavá či pride tak ako má alebo bude moje telo rozhádzané z hormónov 🙈

babushkaem
13. feb 2024

hlásim sa, ja mám ist na opu v polke marca a doktorka chce hneď vyskúšať ET.

veronika905
autor
13. feb 2024

@babushkaem držím palce, my sme mysleli, že nám vyjde ET už v januári ale OHSS…🙄ja som mala v januári stimulku, krátky protokol, dokopy 9 dni injekcie, potom deň pauza a na další deň som mala OPU, teraz čakáme, ak všetko vyjde tak by mal byt KET druhý marcový týždeň

adabise683
13. feb 2024

@veronika905 mne ak nebude menzes nejak dlho meskat tak pojdem asi uz ten prvy marcovy tyzden

sonkam
13. feb 2024

@veronika905 no ja som po opu dostala ms na 11den ale nakoľko som mala silný Ohss tak cyklus zblbol a ďalšia prišla až na 73dc takže sa to natiahlo, tak sme sa dohodli potom že nasadia norethisteron od 16dc a v ďalšom cykle bude vklad. Ms prišla, začala som sa pripravovať na vklad a bum, dostala som covid od svokry 🙈😂 tak že teraz nasadili len duphaston aby prišli ale teda zatiaľ sa ms nechce 😂😂 u teba to sňať nebude také komplikované 😂😂

ashleyka
13. feb 2024

@veronika905 ďakujem aj naše prve ivf,mam celkom stres čo to bude po tom všetkom čítani ale treba sa pozitívne naladiť😊 tak aj vám držím silno palčeky a je super že ich máte toľko😍
@sonkam ty kokoooos kolko DC? by ma porazilo😀

veronika905
autor
13. feb 2024

@ashleyka uvidíme snáď nám to vyjde na prvý pokus, nemáme zdravotne problémy len sa nám jednoducho nedarilo, nechceme strácať čas tak sme sa rozhodli pre IVF 😊mala som veľa vajíčok ale nechali sme si len 7snad to bude stačiť 😊

ashleyka
13. feb 2024

@veronika905 neskúšali ste ani IUI? my sme boli na jednom ale druhe už ani nespravili kvoli zlemu spermiogramu😫
tak to vám určite vyjde ak ste zdravý 😊 uvidíš❤️

sonkam
13. feb 2024

@veronika905 a koľko ste mali embryjok na konci? Prečo ste nechali len 7??

sonkam
13. feb 2024

@ashleyka joj no mňa tiež skoro porazilo 😂😂 bolo to na dlho veru

veronika905
autor
14. feb 2024

@ashleyka chceli sme ísť rovno do IVF, nakoľko IUI nemá až takú úspešnosť, nechceli sme už dlhšie čakať

veronika905
autor
14. feb 2024

@sonkam 10 ich bolo na konci, snáď nam to na prvé dieta a prípadne na súrodenca bude stačiť 🙂aj keď lekárka v CAR nám povedala, že telo sa vie naštartovať po tom prvom tehotenstve, čo je myslím pravda, známej to tak vyslo 🙂

sasenka6
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
adabise683
21. feb 2024

@veronika905 7 je pekne cislo ... drzim palce aby vam to cim skor vyslo...mne este 8 ostava, 2 vklady nevysli ... tak dufam ze jedno z nich bude ok a bude sa mu u mna pacit 😀

morciatko23
23. feb 2024

Ahojte. Ja som bola včera na kontrole. Ešte idem v sobotu na ďalšiu a ideme naplánovať dátum ket. Možno ešte budúci týždeň alebo hneď začiatok marca. 🙂♥️🌞 Prvý ket nám nevyšiel 😟

patulka95
23. feb 2024

Ahojte ja sa hlásim , dnes som mala druhý vklad tak už len čakať💪🏻prvý aa absolútne neuchytil. Minuly rok som mala dve biochemické po iui a jedno biochem prirodzene a jedno mmt kde mi vzali pravý vajcovod tak verím veľmi že bude tento rok pre mna úspešnejší . Držím palce všetkým 🥰

morciatko23
23. feb 2024

@patulka95 ahoj, tak to už máš sklamaní za sebou dosť a verím, že to uz vyjde 🙂 mám podobné skúsenosti, tiež nemám pravý vajcovod a tehotenstvá som mala už tri...bez výsledku. Pevne verím, že aj na nás sa už usmeje šťastie 🤗

emmitko
23. feb 2024

@ashleyka ahoj ak sa môžem spýtať, prečo ti chcú pri PCOS urobiť až ket? Tiež mám pcos a pri prvom IVF mi chceli robiť aj ET len som dostala covid

patulka95
23. feb 2024

@morciatko23 ďakujem a verím v to iste že raz to musí vyjsť 🥰💪🏻minuly rok bol pre mna ťažký aj na psychiku ale nový rok , nové šance , dúfam že už úspešne ♥️držím palce aj tebe

ashleyka
23. feb 2024

@emmitko Pretože predpoklad je že budem mať veľa vajíčok a zväčsené vaječníky tak aby sa dali doporiadku pred vkladom😊 Koľko si mala oocytov?

morciatko23
23. feb 2024

@patulka95 ďakujem aj ja. Treba byť pozitívne naladená napriek sklamaniam. Zvládneme to! ❤️

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre