Nachladnutie pred odberom vajíčok

seliselka
17. aug 2014

Bola niektora z vas nachladena pred odberom vajicok alebo pocas celej liecby a dopadlo vsetko dobre? Bojim sa kebo som trochu nachladla, boli ma hlava ci to nejak neovplyvni vysledok? Som cca 4 dni pred odberom vajicok a mam obavy ci sa to v tedy moze? Mate skusenosti? Co mozem brat aby som si neuskodila ked beriem injekcie? Paralen je v pohode?

dina14
18. aug 2014

najlepsie je zavolat koordinatorke ivf cyklov a poradit sa s nou.. vela stastia! 🙂

lucatko1987
22. sep 2014

@seliselka ahoj mozem sa opytat ci si na odber sla a ako to dopadlo? Aj ja som chora, k odberu mam sice dalej ale predsa mam obavy z toho ci to neovpl. Nieco.. Dakujem

alcinkap
23. sep 2014

@lucatko1987
ja som trocha bola nachladnutá, resp. mala som kašel a v pohode ... už to bol síce ustupujúci, ale bol.
A vyšlo to všetko aj tak 🙂 držím palce

seliselka
autor
23. sep 2014

@lucatko1987 bohuzial nevyslo nam to ☹

annamary27
24. sep 2014

@lucatko1987 ja som brala pred odberom dvojo antibiotík,prepichovali mi nosné dierky a vyšlo to.som sa v centre pýtala,či sa môžem liečiť a oni,že hej,kým nemám embryjká v sebe.tak som sa dovtedy stihla vyliečiť,ale bola to tesnotka.

zana123
13. feb 2024

Ja som mala akurát dnes odber vajicok a mala som kasel .. dali mi kyslík a mali nachystany nejaky liek ktory dat keby nieco nepamatam si nazov.... Ale klop klop v poriadku to prešlo.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre