Nachladnutie pred KET

emmitko
23. apr 2024

Ahojte, je tu niekto, kto absolvoval ET/KET s nachladnutím? Len trochu sopel a kašeľ, bez teploty? Čaká ma vklad 25.4.

adabise683
23. apr 2024

@emmitko ja ano, nedopadlo to dobre vsak ..ale to ani druhykrat ked som bola zdrava ..az teraz na 3krat to vyzera dobre ...este som vsak stale v 1 trimestri tak este sa tak opatrne tesim..

gaia14
23. apr 2024

ja som bola par dni pred KET tiez trochu nachladnuta, ale nic co by vyzeralo ze ma prejst do choroby. Uz som v tretom trimestri 🙂 niekde som citala ze to praveze moze pomoct, kedze tvoj imunitny system pracuje na prechladnuti a vajicko sa lahsie uhniezdi, ale co je na tom pravdy neviem... pokial nemas teplotu tak podla mna uplne v pohode.

emmitko
autor
23. apr 2024

@gaia14 akože tiež nemám pocit, že by to malo nejako do choroby prejsť. Len ten kašeľ no 🙈 akože čo sa týka teploty tak som tak 36,8 a keď ležím pod dekou v teple tak 37, ale tak to som zababušená celá. Myslíš, že to je ok?

emmitko
autor
23. apr 2024

A ešte sopel, ale to len akože trochu, skôr upchatý nos

gaia14
23. apr 2024

@emmitko podla mna v pohode, ja som presne tak sla. Keby sa ti pohorsilo, volaj do centra, uvidis co povedia. Drzim palce.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre