Môže z čistého stretávania len kvôli sexu vzniknúť niečo hlbšie?

gabika098
22. apr 2024

Ženy mám otázku, som mladá a asi v tomto hlúpa a neskúsená. Môže podľa vás z čistého stretávania len kvôli sexu vzniknúť niečo hĺbšie a prerásť to vo vzťah? alebo takéto príbehy končia väčšinou "tragicky". Aky na to mate pohľad.

h2
22. apr 2024

@gabika098 Jasné, že môže. Ale radšej sa na to nespoliehaj.

stanielka17
22. apr 2024

@gabika098 Moze sa stat vsetko, ale miesto hadania, ci toho nieco bude/nebude, lepsie urobis, ked si zadefinujes este vopred, co chces. Ked protajsok vztah nechce a ty ano, nenatahuj to zbytocne.

naneta258
22. apr 2024

A zo skorého sexu (vo vztahu) môže vzniknúť dlhodobý vzťah? 😀

deti95060810
22. apr 2024

skôr nie, ako áno...

zuzinka888
22. apr 2024

Vzdy, a hlavne na strane zeny ak nema trvaly vztah sucastne. Zeny zevraj toto nemaju v genoch po csse si to zidealizuju. Tuzia mat rodinu alebo aspon ozajstny vztah. Muzi su zvacsa ok z rozstriekanim spermii kade-tade . Aj jed sa najdu aj takí co sa zalubia.

petulda333
22. apr 2024

Moze,my s muzom sme tak zacali. Uz sme spolu 15r

lonely66
22. apr 2024

@gabika098 záleží od naozaj veľa "parametrov", či môže alebo nemôže... och charakteru oboch ľudí v tomto "vzťahu", cez ich príjemné/nepríjemné skúsenosti z minulosti, od ich očakávania, momentálnej potreby (cháp emocionálnej), od toho, či uvažujú nad vážnym vzťahom alebo ho totálne načas alebo navždy zo svojho života a hlavy vylúčili....

fairyy
22. apr 2024

@gabika098 ano moze, ale nemyslim si, ze je to caste...ja a moj manzel sme takto zacinali

lindous
22. apr 2024

@gabika098 mám vo svojom okolí príbehy, kedy to dopadlo aj vzťahom, aj veľmi zle, aj sa iba neutrálne a prirodzene rozišili cesty... a aj to sedí s tým, čo si o tom myslím, proste vždy záleží od okolností... ale ísť do toho hneď od začiatku takto jednostranne, s emóciami, s tým, že snáď raz z toho bude priam kričí prúserom..

domkakvet
22. apr 2024

@gabika098 skor iba vynimocne.

kikusenka1
22. apr 2024

Môže. My sme sa stretávali len za účelom sexu on vzťah nechcel ja tiež nie
a skončilo to tak ze sme manželia a mame 2 deti😂

len_nig
22. apr 2024

@kikusenka1 detto 😂😂😂 takže môže

marca12
22. apr 2024

@gabika098 Vacsinou nie. Chlapi konaju pudovo a my zeny do toho davame city. Uz ked na zaciatku citis nwjaky cit,emociu tak do toho nechod. Utrapis sa a nestoji to za to,aby si si potom liecila zlomene srdce. Je tazke odputat sa od sexualneho partnera a emocne zvladnut to,ze on ta ma len na naplnenie svojich potrieb. A co poznam chlapov,maloktory ma jednu stalu. Tocia aj tri naraz.

nitka1157
22. apr 2024

@gabika098 pridavam sa ze moze. Manzelia 10r 3 deti.po roku ma poziadal o ruku a chcel zevraj uz po pol roku

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre