Mám ísť na maródku pri druhom oplodnení?

veselavrba
20. feb 2012

Ahojte chcem sa opýtat ci mam ist na Pn ked idem podstupit druhy pokus na umele oplodnenie.Pri prvom som nebola doma ale zvazujem ci pojdem teraz pridruhom.Co mi poradite? Ide aj o to ze ak by som bola na PN asi nedostanem ziadnu pnku lebo mam len minimalnu mzdu, kedze robim len na 4 hodiny. Oplati sa mi to? Dakujem za vsetky infa.Katka

zuzulka298
20. feb 2012

@veselavrba ahoj skor si myslím že keby si si vzala dovolenku asi by to bolo lepšie,marodku by si dostala ale je to par šupiek prvych desať dni ti platí zamestnavatel,ale to sa ti neoplati skor ta dovolenka a nemusiš nič prerušovať a zanašať papiere na socialku 😝

veselavrba
autor
20. feb 2012

@zuzulka298 uz som nad tym rozmyslala Zuzi ale kedze robim len na 4 hodiny tak by som ani z toho vela nemala.A zase tolko dovolenky minat je dost.Skorej som chcela vediet aj ze ci mam ist alebo nie lebo pri prvom som nebola a neviem ci to nesuviselo aj s tym ze sa prvy pokus nevydaril:(

liz_lemon
20. feb 2012

@veselavrba urcite chod, aspon budes v klude, kamoska co chodila na umele, bola vzdy na PN

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre