KET a akcia srdiečka

19. okt 2021

prosím tie ktoré ste mali po ket potvrdené z krvi hcg, na ktorý deň od vkladu ste mali akciu? ..ja som 21deň od vkladu, dnes na sono bolo vidno plodový vak a povedala že embryonálne štruktúry...nepovedala priamo že plod a že iba náznak akcie zatial ....kontrola o 2 týždne ...dovtedy sa zbláááznim strachom či je všetko v poriadku ....

drozdajka4
19. okt 2021

Ahoj, mňa ešte len čaká tehu test a ultrazvuk.Som po KET 7 deň ale niekde som čítala že srdiečko zvyčajne býva vidieť v tom 8-9 tt.Moze byť aj skôr ale nemusí.Neboj 😉

sasenka6
19. okt 2021

Mne keď sa ket podaril tak v 5tt prvý utz tam kukli či je plod v maternici alebo mimo či ma zltkovy vak . A o týždeň alebo dva čiže 6 alebo 7tt druhý ultrazvuk na akciu srdiečka a potom mi napísali správu a s ňou k môjmu gyn

sandra151
19. okt 2021

Neviem koľko dní od vkladu to bolo ale akciu potvrdila až na konci 8tt

rk123
19. okt 2021

14den od vkladu som sla na krv, a 14den od krvi ultrazvuk na potvrdenie srdiecka.

dejna_
19. okt 2021

Tým pádom si asi v 5 tt? Že ..myslím že na srdiečko máš ešte čas a na kontrole o dva týždne bude všetko v poriadku ❤️ držím palce 🍀

kilauea
19. okt 2021

24.deň po vklade som mala na sone akciu srdiečka

mikasz
19. okt 2021

Ja som bola na 14dpt na krv a 14dni po krvi na sono a uz bilo srdiecko, to som bola prebiehajuci 7tt(6tt+3)

jaja8_9
19. okt 2021

Ja som mala srdiečko potvrdene až na 26.den po ET 🙂 5+6tt nebolo a 6+2tt bolo

autor
20. okt 2021

dakujem dievčatá všetkým 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre