Darovanie vajíčok - proces

sonjasas
7. júl 2021

Ahojte dievčatá zaujímalo by ma kto a vás podstúpil darovanie vajíčok. Koľko trvá taky proces? Koľko vám trvalo kým vám našli vhodnú darkynu? Co všetko okolo toho ste podstúpili.?

sirka9
7. júl 2021

ahoj, vhodnú darkynu nám našli za týždeň. ale je to individuálne aj podla kliniky, aj podla poziadaviek páru. zosuladili nam cyklus a podla toho bola nastavena stimulácia. celý proces v podstate od stanovenia diagnózy po prvá ET trval mesiac aj niečo. 11.12. mi zistili, že to inak nepôojde a 19.1. som mala prvý ET.

sonjasas
autor
7. júl 2021

@sirka9 ahoj a mala si aj úspešný et?

sirka9
7. júl 2021

@sonjasas ahoj, nie, ET nebol úspešný. ale mesiac na to som išla na KET a ten vyšiel. momentálne mám z neho prebiehajúci 19 týždeň už 🙂

sonjasas
autor
7. júl 2021

@sirka9 no super tak gratulujem. Dúfam ze aj mne sa to podarí. Bojujeme uz dosť dlho

kiara22
7. júl 2021

@sonjasas ahoj,no u nas sa to tiahlo dlhsie,vo februari sme odovzdali papiere na darkynu,lenze mam ojedinelu krvnu skupinu takze sme cakali 3 mesiace a potom sme sa rozhodli z kriteria rovnakej krv.skupiny upustit a darkyna bola do tyzdna...ale tak medzitym som so poriesila repro.imunologiu a hematologiu preventivne...darkyna uz na punkcii bola a zmrazene embryo caka na svoj transfer,caka ma ket zrejme v juli (podla vysledkov z repro imumo).ak by ta cosi zaujimalo napis mi spravu😉

peony93
11. júl 2021

My sme papiere odovzdali ešte v Marci a doteraz zatiaľ nič. Po dovolenke asi skúsim zavolať a informovať sa ako na tom sme. Lebo už mám také pochybnosti či na nás nezabudli 🤷🏼‍♀

mamandyka
27. apr 2022

@sonjasas pred mesiacom sa mi narodil synček z darovaneho vajíčka hneď na prvý pokus

minniemiska
27. apr 2022

@mamandyka ahoj v ktorom centre si absolvovala DV?

mamandyka
30. apr 2022

@minniemiska Reprogenesis Brno

noreska1
17. jún 2023

@rachel36a
@mamandyka super tešim sa s vami a móžem vedieť na ktorej klinike ste to absolvovali?

rachel36a
17. jún 2023

@noreska1 Reprofit Brno

mamandyka
17. jún 2023

@noreska1 ja v Reprogenesis v Brne

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre