Centrum asistovanej reprodukcie - Antolská Bratislava

leticia22
22. dec 2016

Ahojte baby😘 Neviem nikde nájsť aktuálnu diskusiu k tomuto CAR na Antolskej. Ste tu niektorá, ktorej sa tiež nedarí otehotnieť a vyhľadali ste pomoc práve tu? Budem rada ak sa nájdeme takýmto spôsobom a budeme spolu očakávať vytúžené // na testiku 😉

lilyianka
23. dec 2016

@leticia22 nebudem písať za seba,lebo my chodíme do Gyn Fiv,ale kamoska tam chodila jednej lekarke len na tie prvotne vysetrenia a povedala,,ze cista katastrofa.....presli do GF a povedala,ze prístup sa neda porovnať

leticia22
autor
24. dec 2016

@lilyianka ďakujem za odpoveď. A ta kamoska neni tu na MK? Rada by som sa jej viac opytala 🙂 a kedy tam prosim ta chodila?

lilyianka
24. dec 2016

@leticia22 neviem o tom,ze by tu bola zaregistrovana....
Na Antolsku chodila cca na jar a v lete....a na jeseň presla do GF

leticia22
autor
25. dec 2016

@lilyianka a nevieš mi prosím povedať ku ktorej doktorke chodila a čo konkrétne tam bolo najhoršie? Ďakujem za radu a pomoc 😉

lilyianka
25. dec 2016

@leticia22 dr sa vola Durichova alebo tak nejak....nerobila jej skoro ziadne vysetrenia a urobili jej odber krvi na zaklade kr.ked si volala pre vtsledky jej sestricka povedala ze ma pco...cize asi tak

leticia22
autor
25. dec 2016

Aha, tak to nahneva no. Tak dufam že da jej darí teraz a je alebo čoskoro bude tehu 😉

lilyianka
25. dec 2016

@leticia22 no zatial tehu nie je a kedze jej priatel ma vraj dost zle vysledky a ona na umele zatial ist nechce tak ktovie akp tp u nich bude

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre