Bolesť podbruška po odbere vajíčok

katkabur
4. mar 2015

Ahojte dievčatá. Sme pred umelým oplodnením.Chcela by som sa opýtať, či má niektorá z vás skúsenosti s bolesťou podbruška po odbere vajíčok. V sobotu mi boli odobraté vajíčka a odvtedy cítim bolesť v podbrušku. Zajtra by mi mali vkladať oplodnené vajíčko späť, len ja neviem či mi to vložia, ak mám bolesti v podbrušku. Neviem, či som prechladla, alebo je to zo stresu, alebo sa len moc sledujem...

zuzicek88
4. mar 2015

@katkabur ahoj,mne po odbere vajicok nebolo nic,vobec ma brucho nebolelo,ani vtedy,ani potom,ale mozez mat aj ten hyperstimulak,ale vtedy boli brucho,ved zavolaj na to cislo,co mas v protokole a niekto ti poradi co robit,po odbere moze boliet,ale ci tak dlho to neviem..

katkabur
autor
4. mar 2015

Ahoj 🙂 Volala som, nevedeli mi povedať, zajtra mi urobia vyšetrenie ešte pred transferom embria 🙂

zuzicek88
4. mar 2015

@katkabur dobre si spravila,ale neboj,nebude to nic vazne,urcite 😉

katkabur
autor
4. mar 2015

Ďakujem 🙂 Ešte som rozmýšľala, či to nebude zapálený mechúr. Urobia mi transfer ak budem mať zapálený mechúr?

zuzicek88
4. mar 2015

@katkabur pred tym transferom aj po transfere si bolo treba dat antibiotikum dala si si ho?

katkabur
autor
4. mar 2015

beriem 2X denne Utrogestan a 3x denne Estrimax. Toto mi napísali po odbere .

zuzicek88
4. mar 2015

@katkabur chcela som napisat,ze pred odberom

zuzicek88
4. mar 2015

@katkabur to je divne,lebo ja som dostala antibiotika,jedno pred odberom tusim vecer a druhe po odbere,alebo tak nejako,to je prave preto aby sme nedostali zapal,alebo infekciu do akeho centra chodis?

katkabur
autor
4. mar 2015

to som si pichala injekcie... posledna bola Pregnyl, žiadne antibiotikum som nemala od doktora odporucene

katkabur
autor
4. mar 2015

chodím do BA do ISCARE

zuzicek88
4. mar 2015

@katkabur tak to ti mali dat tie antibiotika,preknil je na dozretie folikulov

katkabur
autor
4. mar 2015

opýtam sa na to zajtra, dúfam, že to bude všetko v poriadku a že mi zajtra urobia transfer

candour
4. mar 2015

Ja som mala po odbere brutalne bolesti na druhy den a potom to uz islo..OHSS jak vysity...

katkabur
autor
4. mar 2015

Ahoj Candour 🙂 čítala som si o OHSS, aké si mala príznaky? Mna bolí len podbruško... odber som mala v sobotu, zajtra by som mala mat vklad.... Ako dlho Ti trvali bolesti? Aj ti na ne nieco dali?

zuzicek88
4. mar 2015

@katkabur a kolko si mala vajicok to OHSS byva vacsinou ked sa vyprodukuje prilis vela vajok

katkabur
autor
4. mar 2015

ja som mala len 3 vajíčka a tie 3 sa podarilo aj oplodniť

zuzicek88
4. mar 2015

@katkabur tak potom nemas ten hiperstimulak,to mavaju take co maju vela vajok

katkabur
autor
4. mar 2015

🙂 dúfam, že to bude zajtra OK a že sa transfer podarí, nie je to veľká bolesť, ale pobolieva to.

zuzicek88
4. mar 2015

@katkabur neboj vsetko sa podari,ja som mala jedno jedine vajicko,plakala som ako male decko,potom ten strach,ci sa to podari,dali sme ho napichnut tak som sa potesila ked embriolog zavolal,ze sa oplodnilo a bude transfer,teraz cakam do piatku na krvicku a iba na uzasne spravicky

katkabur
autor
4. mar 2015

Jej, Zuzi, tak držime palce, určite všetko dobre dopadne 🙂 Potom daj vedieť🙂

zuzicek88
4. mar 2015

@katkabur jaj bodaj by,urcite si vies predstavit tu radost v piatok napisem a myslim na teba

zuzicek88
4. mar 2015

@katkabur a kolko si das vlozit,preco ste sa rozhodli,urcite aj mrazite nieco a dali ste si aj napichnut? my sme to jedno dali napichnut aj do toho lepidla,som zabudla ako sa to vola,bolo len jedno,tak sme prenho spravili maximum,co sa len dalo

katkabur
autor
4. mar 2015

Ja si dám vložiť jedno vajíčko, tak odporučili a ostatná dáme zmraziť. O tom lepidle nám nikto nič nehovoril. To je čo? Čo sa v tom lepidle deje?

katkabur
autor
4. mar 2015

@zuzicek88 vy kam chodíte, do ktorého centra?

zuzicek88
4. mar 2015

@katkabur do GYN-FIVu

katkabur
autor
4. mar 2015

@zuzicek88 my do ISCARE 🙂

zuzicek88
4. mar 2015

@katkabur to je jedno kde,len nech sa to podari 😉

katkabur
autor
4. mar 2015

veru tak 🙂 neboj, podari sa nám obom. Držíme palce. A prajeme pekný večer 🙂

zuzicek88
4. mar 2015

@katkabur dakujem Katka aj tebe a zajtra ti drzim palceky

katkabur
autor
4. mar 2015

Ďakujem, dám vedieť ako sme dopadli a ty potom daj vedieť ako ste dopadli v piatok 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre