Asistovaná reprodukcia - skúsenosti

barbie5518
22. júl 2022

Ahojte,chodíme do Gynfivu do Ba už som po 2. neusp.IUI chceme vyskúšať iný repr.centrum mate niekto skúsenosti ? Alebo viete mi povedať koľko stojí IVF lebo videla som na stránke že zdravotná poisťovňa to prepláca a je tam písané že 0€ ďakujem za odpovede

e1i
22. júl 2022

@barbie5518 lenze doplnkove metody si hradis takze 2-2500 eur si priprav. Hradia iba sono kontroly, odber a prvy vklad. Treba si priratat ostatne ukony.

svetlonos
22. júl 2022

@barbie5518 ajoj ja sobne nemam, ale znamej z Rakuska odporucili ist do Ciech. Klaplo im to hned na prvy krat a maju krasneho sikovneho mudreho chlapceka, momentalne v obdobi vzdoru 😂 Drzim palce nech vam to tiez vijde 😀

edien
22. júl 2022

@barbie5518 nám VšZP preplatila presne 1010€ a ďalších vyše 2000€ sme platili za lieky a xy služieb. Boli sme v Heliose MT

andrea1208
23. júl 2022

@barbie5518 doporučujem ti Gyncare Nitra

e1i
23. júl 2022

@edien to nam union preplatil 1570 eur cize doplatky boli asi 1300 v Brne. Ozaj som uz vtedy mala pocit ze to tam vyslo lacnejšie

edien
23. júl 2022

@e1i tak to pekne. Brno si chvália všetci,ja som z MT čiže som to mala doslova za rohom,to rozhodlo.

clodika22
24. júl 2022

V každom centre ti povedia ako to vychádza a čo všetko hradí poisťovňa. Ja mám napríklad dobrú skúsenosť s Iscare, začiatkom tohto roka som sa o toto začala viac s mužom zaujímať a dobre, že sme sa práve pre túto kliniku rozhodli. Aj komplet vyšetrenia nám porobili, fajn prístup, ale hlavne je podstatné pozitívne nastavenie v hlave, má to svoj význam 😉

janulka2805
24. júl 2022

@barbie5518 Ahoj, ja som chodila do Iscare v Martine a nesmierna spokojnosť 👌 IUI vyšlo hneď na prvýkrát, mám doma ročné dvojičky ☺️☺️

barbie5518
autor
24. júl 2022

@janulka2805 jaj bože😻 gratulujem ti zo ❤️🙏🏽

janulka2805
24. júl 2022

@barbie5518 Ďakujem krásne ❤️ Takže, netreba zúfať a strácať nádej, určite sa to podarí 🙏✊✊✊

beahavala
17. sep 2023

Odporúčam kliniku repromeda, my sme chodili tam. Lekári aj sestričky majú ukážkový prístup 🙂 a my máme vďaka nim doma malého drobca.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre