Ako dlho trvá pokým sa embryo uhniezdi?

bibiana8080
3. dec 2021

Zdravim ako dlho trvá kým sa embrio uhniezdi??5 daňové embriodakujem

hrasocek12
3. dec 2021

@bibiana8080 ahojky ono je to individualne ,mne sa uhniezdilo do 7mich hodin od vlozenia expandovanej blastocysty 😊 kym sme prisli uz nebola expandovana ale hatchujuca ledva sme stihli vlozit 😊 ja som senzitivna 7 hodin velkych bolesti potom to prestalo a o 5 dni som mala 2 ciarky na teste 😊

hanuskac
3. dec 2021

@hrasocek12 kde ta to bolelo? Kiezby smr mali aj my take stastie

bibiana8080
autor
3. dec 2021

@hrasocek12 aký je rozdiel prosím ťa medzi expandovanej a hetchujucej?? Blastocisty

hrasocek12
3. dec 2021

@hanuskac mna bolela hrozne maternica az som plakala 🙄 volala som vtedy do iscare a ze to je normalne no ja som az skrabala steny od bolesti 🙄 potom to akoby nic preslo a na druhy den som mala spinenie na nohavickach take ruzove ale stale som neverila zeby sa to mohlo podarit 😊

hrasocek12
3. dec 2021

@bibiana8080 expandovana blastocysta je stadium pred hatchujucou(tato uz vychadza z obalu ) my sme to ledva stihli lebo lekarka hovorila ze keby vysla este viac z obalu tak uz by sa nedala vlozit a embryo by uz nebolo 🙄 po vyjdeni z obalu sa zakusne do maternice teda sa uhniezdi tak to aspon mne vysvetlovali 😊 lekarka mi hovorila ze vacsina zien neciti nic ,no senzitivnejsie zeny citia velmi ,ja som citila hrozne bolesti asi 7 hodin a najhorsie ze si nemozte nic dat od bolesti 🙄 aj tehotenstvo som nemala dobre ,citila som kedy sa malej rozbuchalo srdiecko lebo v ten den moje tak busilo a hrozne zle mi odvtedy bolo dokial som neporodila -velmi nizky tlak som mala..malej srdiecko sa rozbuchalo a moj tlak klesol na 90/53-100/60 nevladala som nic robit zakazdym sa mi motala hlava bolo mi zle ,po porode mi ostal este nizky tlak ale uz len troska vratilo sa to skoro do normalu 😊 proste ja som vsetko citila co sa dialo aj bublinkovanie ,kopkanie velmi skoro a tak 😊 ale vsetko to zato stoji uz mam takmer 2 rocnu dcerku a nelutujem nic 😊 prajem aby sa vydarilo mat babenko 🙏 ja viem ake to je takto sa trapit 😟 ale poviem jedno ze v den ked som sla na vklad embrya som nedufala zeby sa to este malo podarit 🙄 ale ked ma dali na tu ,,kozu" vlozili malu a ukazali fotku kde je embryjko v mojej maternici a nechali ma tam 10 min lezat s nohami hore som nejako citila ze sa to podari ,neviem to opisat proste som to nejak citila ale nemohla som uverit az dokial som nevidela malu na sone 😊 ked sme boli potvrdit akciu srdiecka 😊

hrasocek12
3. dec 2021
bibiana8080
autor
4. dec 2021

@hrasocek12 ďakujem vám no rozumiem tomu že hatchujuca je že už vychádza z obalu nerozumiem sa moc do toho som začiatočník

hrasocek12
4. dec 2021

@bibiana8080 pohode aj mne to vysvetlovalo vela ludi kym som pochopila 😊 hlavne vela zdravia prajem a nech to vyjde cim skor 🙏 snazite sa o prve babanko ? My mame len malinku dalsie uz nebudeme mat 😊

bibiana8080
autor
4. dec 2021

@hrasocek12 nie mám 2deti a ešte by sme chceli jedno

hrasocek12
4. dec 2021

@bibiana8080 🙏 a tie prve dve mate prirodzene? 😊 Prajem nech sa podari tretie babanko 🙏

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre