13. deň po KET a negatívny test

elis11111
4. máj 2022

Ahojte, dnes som 13.deň po KET a nedalo mi to a urobila som si ráno test. Žiaľ negatívny 😕. Asi už nie je šanca, že by zajtra z krvi vyšiel pozitívny výsledok, však? 😕

anjelicek26
4. máj 2022

@elis11111 bohuzial 13 dni po KET musia byt dve ciarky aj na 25kovom teste :( Velmi ma to mrzi.

elis11111
autor
4. máj 2022

@anjelicek26 😔 aj som si to myslela... Tentokrát to prebiehalo divne, myslím vplyv liekov na mňa. Ešte tesne pred vkladom som bola nejaká podráždená, smutná. A také nálady som mala až doteraz, všetko ma rýchlo nahnevalo. Neviem asi nevhodná kombinácia hormónov 🤷‍♀️. A dokonca 4 dni dozadu alergická reakcia na Fraxiparine, čo sa mi doteraz nestalo 🤦‍♀️😔

simona1994
4. máj 2022

Ja som mala tiež negatívny test ale keby som nekrvacala, tak by som sa spoliehala ešte na krv
Koľko žien testov negatívnych a krv mali pozitívnu 🙂

anjelicek26
4. máj 2022

@simona1994 takych je bohuzial malo.
@elis11111 bohuzial niekedy su tie hviezdy zle nastavene. Moj muz teraz cez plodne obdobie covid, takze Mi Ani tie dva krasne folikuly asi nepomozu, uvidime.. snad buduci mesiac,nesmieme sa vzdavat. Niekde na Nas to babatko Este caka.

elis11111
autor
4. máj 2022

@anjelicek26 to si krásne napísala, že na nás tie bábätká čakajú. No ja už žiaľ strácam nádej 😔

anjelicek26
4. máj 2022

@elis11111 nestracaj. Kazda snazilka na Take Moments,ked sa citi uplne Dole. Treba pozerat dopredu,Len dopredu. Bude lepsie,to krasne Este prijde.

elis11111
autor
4. máj 2022

@anjelicek26 ďakujem 🙏

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre