Žltý výtok v 36 týždni tehotenstva

lussy013
27. jan 2013

Ahojte baby.Už dlhšiu dobu mám žltý výtok nemám žiadne problémy / svrbenie ani pálenie ani nič podobné ani nezapácha/.Doktorke som to nespomínala ale brala mi výter a všetko bolo v poriadku ale mne sa to aj tak nevidí 😕 .Už som otvorená na 3 prsty tak neviem čo to môže byť tým?Máte niektorá skúsenosť s niečím taký?ďakujem

leanax
27. jan 2013

@lussy013 ja som v 37tt a už dva týždne pozorujem biely výtok, tiež som to nespomla doktorovy, ale bral výter a všetko bolo OK... musel to tam vidieť a som otvorená na 1palec... iné problémy tiež nemám... možno to tak má byť, ale v piatok idem do poradne tak sa opýtam na to...

andysko
3. feb 2013

Ahojte, ja som v 28 tt a tiez mam zlty vytok. Pred dvomi tyzdnami mi robila lekarka vyter a vsetko bolo ok. Napriek tomu mi dala nejake gulicky. Prvy den po vysadeni som mala pocit ze mi pomohli ale dnes vidim ze mam zltsi nez som mala predtym. Nic ma nesvrbelo ani pred tabletkami ani teraz ale je teda zltsi ten vytok co ma znepokojuje. Na kontrolu idem az 19.2. :( Mate niektora skusenosti s zltym vytoko?

kris1111
4. feb 2013

@andysko Zlty vytok, az biely mam stale....vysledky vyteru mam ok...len mam streptokoka. kdesi som citala, ze teraz posva sa pripravuje v tehotenstve, su to obrovske zmeny a moze produkovat rozne maziva. Ak nejde o krvavy vytok malo by to byt oki.

andysko
4. feb 2013

@kris1111 dakujem za odpoved. Mna hlavne znepokojilo to, ze pred abletkami som mala lepsiu farbu vytoku ako teraz tak ci mi tie gulicky nemohli nieco narusit alebo skor uskodit ked mi ich lekarka dala aj ked kultivacia vysla dobre

kris1111
5. feb 2013

@andysko Gulicky Macmiror??? Tie su na upravenie flory v posve su neskodene....A po nich je zlty vytok uplne normalny....

andysko
5. feb 2013

Hej tie 🙂 zlty vytok je normalny aj ked ich uz niekolko dni neberiem?

andysko
5. feb 2013

@kris1111 Hej tie 🙂 zlty vytok je normalny aj ked ich uz niekolko dni neberiem?

kris1111
5. feb 2013

@andysko No ja som ich tiez mala ale dala som si ich asi 4 krat a mala som taky zly pocit cele dni ze az , vytok a tak....Je to zbytocne si tam nieoc davat.....No mozes to mat este aj po tom niekolko dni nez ich vysadis....

mariamisko
18. mar 2023

@lussy013 ja mam tiez zlty vytok taky hustejsi mate? Som v 9tt

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre