Veľa chôdze v 34. týždni

19. máj 2022

Ahojte. Moze nejak prekazat vela chodze v 34 tt?

dskjhfdlkdjhl
19. máj 2022

Co je vla chodze? Kolko km? Ja napr. stale chodim vela (priblizne 20 000 krokov denne) a chodila som rovnako aj pocas tehotenstiev.

elizabet173
19. máj 2022

ak sa cítiš dobre, nemyslím si, že by to prekážalo. Ja som chodievala na dlhé prechádzky

pribinak
19. máj 2022

Môžeš chodiť ešte aj na ľahšie tury pokial sa cítiš dobre

autor
19. máj 2022

Myslela som tak, ci sa babatko nemoze zosuvat viac dole tym, ze cely den chodim. Je to len chodza vonku a po dome. Ziadne tury ani nic podobne.

nerya
19. máj 2022

Nemalo by sa, ja som v Tom týždni ešte prestála 12tky v robote a v pohode 😉

viestta
19. máj 2022

Normálne som chodila až do pôrodu, všade kde mi bolo treba, dokonca som si v ten deň dala 2x dlhu prechádzku do pôrodnice a späť pre veci k pôrodu.

andreatytler
19. máj 2022

Prave ze to je dobre. Chodza sa odporuca. Budes mat lahsi a rychlejsi porod.

sszuzu8
19. máj 2022

Chôdza ešte nikomu neublížila. Potrebuješ pohyb prekrvit cievy a bábätko sa krásne hupe čiže mu to určite nevadí ❤️

adrbat
19. máj 2022

Ja som v tom týždni a približne do 37 chodila denne 5-7km.

nessa123
20. máj 2022

Ja napríklad ak dlho chodím, tak cítim že mi tlači na lonovu kost a zosuva sa dole. Ale pokial ty nič necítiš, tak to je podľa mňa v pohode. Mne stačí potom chvíľka pauza, on sa kúsok pozdvihne a môžem chodiť ďalej 😊 ja som teraz v 34tt a už 4 mesiace ho mam dole hlavičkou s naliehanim 2.stupna, preto sa aj zosuva nižšie

ailiba
20. máj 2022

Nemalo by to vadit, ale riad sa svojimi pocitmi. Velmi zalezi, kto je na co zvyknuty. Ak si unavena oddychuj, ak nie, tak kludne chod, ksm chces. Bat sa nemusis... Ked to trochu prezenies, tak potom viac oddychuj. Neboj sa, babatko to neposunie vuac dole, to by len teba viac boleli nohy, bedra, alebo brucho... Z toho nakladu.

autor
20. máj 2022

@nessa123 praveze ked uz dlhsie chodim, zacne ma pichať zo spodu.

autor
20. máj 2022

@ailiba dakujem za odpoved 🙂

zoja29
23. máj 2022

Ja som veľa chodila na dlhé túry svojho prvého tehotenstva, ešte aj v ôsmom mesiaci a rodila som v 39. týždni, ale som sa vďaka tomu otvorila až na 6cm bezbolestne bez kontrakcií, takže mi to veľmi uľahčilo pôrod, ale druhé tehotenstvo som to trochu viac prehnala jeden deň, takých 10km a porodila som zrejme kvôli tomu predčasne v 36. týždni.

nessa123
23. máj 2022

Ja to mam tiež tak, takže keď ta začne pichať treba si oddýchnuť a potom môžeš pokračovať 😊

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre