Týždne tehotenstva na mesiace

livia235
5. dec 2020

Ahojte chcela by som sa spýtať ako to je s týždňami ak som dnes v 28 týždni tehotenstva a od 30+1 začína 8mi mesiac tehotenstva to znamená že už o dva týždne budem v 8mom mesiaci? Ale trocha mi to nevychádza keďže termín mám až 27.februára
Na počítanie týždňov som si stiahla aplikáciu kde som zadala termín pôrodu
Za odpovede vopred ďakujem 🙂

simonahnk
5. dec 2020

30+1 mas 31 tyzden takze 8mi ti skonci 34 tyzdnom a 35,36,37,38 tyzden koncis 9 mesiac

sandra151
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
livia235
autor
5. dec 2020

A ak ste čakali chlapca pretiahli ste termín alebo ste išli skôr hovoria že pri chlapcovi pretiahnete termín pôrodu 😁

34michaela
5. dec 2020

@livia235 dcérku som porodila 10dni pred termínom a syna 5dni po termíne, neviem ci je to tým ci chalan alebo baba. Teraz čakám ďalšieho chalana a termín mam o 8 dní tak som sama zvedavá kedy sa mu zachce 😁

ariannazara
5. dec 2020

@livia235 ja som porodila chlapca 7 dní pred termínom 😁 takže podľa mňa je to buď, alebo 🤷‍♀️

franceska1985
5. dec 2020

Prvu mam dcerku,ta sla 5dni po termine,druhy je syncek a ten sa vypytal 5dni pred terminom..takze su to len povery!

lucinka1988
5. dec 2020

@livia235 je to blbosť sa podľa toho orientovať, syn sa mi narodil presne na deň termínu..

zuziiiii
7. dec 2020

@livia235 Ahoj ja som 29tt termín mám 1.marca .čakáme dievčatko .mám už 10ricneho syna toho som rodila až 41tt pretahovala som

danielahamar
16. dec 2020

@livia235 nie, jeden skôr a jeden nacas, tretí uvidíme

mary130
8. jan 2021

@livia235 malý sa mi narodil 19 dní pred termínom 🙈

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre