Menej pohybov a celkovo slabšie pohyby v 31. týždni

3. feb 2023

Ahojte dievčatá.. Včera som doobedala necítila pohyby malého až potom niekedy na obed.. Potom zas dlho nič a trochu večer.. Dnes doobeda nič, pred hodinkou veľmi málo.. Som v 31tt a neviem či to je normálne, tým že má menej miesta, alebo že viac spí.. Niekedy úplne vidno kde je, tak sa vyduje ale teraz tieto dva dni také ticho..

zuzi0911
3. feb 2023

Momentálne 33tt. Som v nemocnici uz skoro týždeň. Síce ma prijali s iným,ale pohyby tuez mam slabšie a sledujú to dost...
Cize určite je lepšie ísť k dr ,nech pozrie bábätko...pokiaľ sa intenzita zmenila...

casillas28
3. feb 2023

No ma lenivsie dni mozno..uz aj miesta mu ubuda..dolezite je ze citis ze sa hybe ..ak sa velmi bojis tak sa chod nechat skobtrolovat..ale predtzm by som skusila cokoladu, vela vody a trosku do neho postuchat ci sa nepomrvi 🙂

petkavka
3. feb 2023

Samozrejme, ze kazdy chce pocut, tie vety , ze to je normalne- co na 95%je. Bohuzial moja sestra Bola tych 5% a nedopadlo to dobre :/. Takze za mna mas v tomto okamihu zdrave Mimi, ktore moze na svet (kym su aj slabe pohyby, ale Su). Zajtra moze byt vsetko na sprostych 5% inak. ...A ja mam tiez predcasniatko - sla som na urgentny prijem. Mamicku predomnou zhukali, ze co stresuje, vsak ma len bezny vytok. Ja som Isla po nej s malou dusickou - po vysetreni rovno JIP :/ Takze za mna- preco si este doma?

zuzi0911
3. feb 2023

@petkavka súhlasím...radšej 100x zbytočne amo raz neskoro ...
My sme v nemocnici teraz 4 ...mame takmer rovnaké problémy a kazda ma iný nakez,iná to vníma vníma podobne

veronikaszabova
3. feb 2023

Ja som tiez 31tt a malu citim behom dna aj v noci dost - riadne kopance. Ak by sa mi nieco nezdalo, nepytam sa tu, ale letim do nemocnice. Nikdy nevies. Drzim palce ❤️

petkavka
3. feb 2023

@zuzi0911 A v akom si tt? Dufam, ze cim vyssie 🙂. Drzim palceky

zuzi0911
3. feb 2023

@petkavka 33tt
Dakujeme❤

autor
3. feb 2023

Bola som na pohotovosti, dali ma na ctg a podľa toho je všetko v poriadku.. Ultrazvuk nerobili

zuzi0911
3. feb 2023

Tak to je dobre,oni z ctg vedia zhodnotiť ako sa dari bábätku. Určite na ňom boli pohyby zaznamenane, aj keď si ich ty necítila.

autor
3. feb 2023

@zuzi0911 tam sa už aj rozhýbal, cítila som.. Teraz som doma a je zase ticho ale som kľudnejšia 🙂

petkavka
3. feb 2023

Tak to sa moc s tebou tesim, ze to takto dopadlo 🙂 Predsa je to male mimi a uz v podstate moze na svet. Krasne tehotenstvo a hlavne pokojnu noc.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre