Macmiror v treťom trimestri

nikol889988
12. nov 2020

Ahojte baby brali ste niektora v 3 trimestri macmiror? som 31tt a dr mi ho predpisal na vytok. Nemoze sposobit predcasny porod? citala som rozne diskusie a celkom sa obavam lebo od zaciatku mi predcasny porod hrozi. Dakujem

mima1
12. nov 2020

Ja v oboch tehotenstvach. Nevyvolalo to nic

nikpa
12. nov 2020

@nikol889988 tvoj gynekológ asi vie čo robí, myslíš že tu dostaneš spoľahlivejsiu odpoveď?

maryetta
12. nov 2020

Ja som mala v prvom tehotenstve. Rodila som presne na termin.

simsalabim
12. nov 2020

@nikol889988 predcasny porod moze spustit neliecena infekcia. Nie liek na nu.

pukanec123
12. nov 2020

@nikol889988 treba počúvať gynekológa a nie diskusie z modrého koníka 😀 veď doktor vie čo robí, predsa je na to studovany...macmiror sa neodporúča iba v prvom trimestri, v druhom a treťom sa môže, ja som ho brala už 3x a nič sa nestalo.

lauriema
12. nov 2020

@nikol889988 Ahoj,ano ja som brala skoro cele tehu a v pohode neboj nic ak ti mudr.povedal ber tak ber ho

drobcek26l
12. nov 2020

Ja som ho počas tehu brala asi 4x a všetko vpohode

mikimi
12. nov 2020

Ja som ho brala v 36 týždni a rodila som po termíne 😊

nikol889988
autor
15. nov 2020

tak baby vecer som si dala tabletku rano zo mna vytekala.. Vecer vytok silnel a test na plodovku bol pozitivny. Takze vyzera to tak ze bud je v lieku nieco co sposobilo ze test zmodral alebo sa mi znova spustila voda. Takze som 31tt a lezim v Tn na pozorovani ci ide o vodu ci nie. Zatial vlozky pozitivne ale moze to byt stale z lieku vytok tak uvidime neskor.

ercsabercsa83
20. nov 2020

kupila by som macmiror ak niekto ma. dakujem

sardinka32
20. nov 2020

Mne ho pred par dnami predpisala gynda, som v druhom trimestri...ale teda nie som spokojna s nim, nezda sa mi velmi úcinny...predtym som si kupila vzdy v lekarni Canesten a uz na treti den bol svaty pokoj.
@nikol889988 Ako zabera Tebe? Ja uz zvazujem ten Canesten si kupit...aspon mast, ked uz nie tu tabletu.

nikol889988
autor
20. nov 2020

@sardinka32 ja som ho prestala brat mne spustil odtok plodovej vody

ercsabercsa83
20. nov 2020

@nikol889988 nemate prosim na predaj? v lekarni mi ho nechcu dat a ja na Sk nemam gynekologa.dakujem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre