Chcem mať konečne za sebou pôrod

ruzenakovacova
10. feb 2024

Dobry den chcela by som vas porposit o radu som 39tt a chcela by som us konecne mat porod zasebou no neviem ako ho spravne vivolat viete mi poradit 🤗🤗🤗😘

kacena4
10. feb 2024

nijak ked pride cas dieta sa vypyta na svet, chces si nieco skomplikovat? aby si si nevycitala, ze sa nieco dietatu stalo lebo si...

eternity24
10. feb 2024

@ruzenakovacova nijako. Keď to bude mať prist, príde to a nie, nepomôže ti ani teplý kúpeľ, ani sex, ani chôdza po schodoch a iné taľafatky. Ak niekto tvrdí, že jemu to pomohlo, je to nahoda. No ked mas dlhu chvíľu, skúšaj …

ruzenakovacova
autor
10. feb 2024

@eternity24 😊 dakujem za otpovede .......este sa chcem opytat ked sa mi stupnuje pychanie do posvy je to prirodzene a mam to caste hlavne pri chodze ❤❤❤ len sa snazim byt silna lebo viem ze bude aj vacsia bolest

nikolk0
10. feb 2024

@ruzenakovacova dcéra sa mi narodila 10dni po termíne .. môj doktor mi dal nejaké tipy , že môžem skúsiť,či sa to náhodou nerozbehne same ,ale aj tak nič nepomohlo a musel byt porod vyvolaný aj keď v deň vyvolávačky sa to rozbehlo same ,ale museli mi dopomôcť .. takze nechaj to tak ako má byť, ak je všetko v poriadku nechaj to na bábätku , ono vie kedy bude správny čas prísť na svet 🙂, prajem krásny a bezproblémový pôrod 😇

asihejsi
10. feb 2024

@ruzenakovacova z dlhej chvíle pozrieť gramatiku.

ruzenakovacova
autor
10. feb 2024

@asihejsi komu sa moja gramatika nepaci nak sa na nu nekuka 😊😊😊❤ pekny zvysok vecera

lulu8491
10. feb 2024

Autorka, bábo môže prísť na svet o pár hodín ale aj o tri týždne. Skôr sa venuj príprave pôrodných ciest (masáž hrádze, čaj z malinika, naparky...), venuj sa ľahkej športovej aktivite (prechádzky, pohojdavanie sa na fitlopte...), priprav si do mrazaka nejaké jedlo (v šestonedelí budeš rada, že tam je), oddychuj a prihováraj sa bábätku, buďte sami s partnerom a užívajte si posledný spoločný čas vo dvojici 🙂 Ak budete 2v1 aj po 40tt, až vtedy nastane čas na babské recepty (ktoré skôr nefungujú ako fungujú)

barbora0308
10. feb 2024

@ruzenakovacova Nechci si nic vyvolat, ako bolo pisane vyssie, nechaj to na prirodu. Co by za to niektore matky (vratane mna) dali, keby boli schopne vynosit dieta do tak krasneho tyzdna v akom si ty! Bud vdacna, ze ste tak dlho 2v1 🙂. Prajem krasny a co najmenej bolestivy porod!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre