Veľké bruško v 14. týždni

louboutins
16. jan 2022

Ahojte kocky. Pride vam normalne mat vacsie brucho v 14tt? Totiz doteraz som nemala vobec nic a za posledny tyzden mi ,,vyskocilo,, brusko. Ale tak, ze mam v pase +5cm a vsetko ma tlaci a v trickach, rolakoch do pasu mi vidno hole brucho. Na vahe mam pribytok kg 0 od zaciatku tehotenstva. Vo vsetkom som hrozne natlacena, na obvod su mi male aj podprsenky.😳 Trochu som sa toho vylakala, vsak som len na zaciatku 4m a ja si pripadam ako v 6m.😳 Mate to niektora tiez tak?

pribinak
16. jan 2022

Nemáš veľké bruško

cyberk
16. jan 2022

.... 100 zien 100 roznych tiel, niektore nemaju nic v tom mesiaci, niektore vyzeraju ze idu uz rodit :D
ked mne zacalo rast brucho som si pripadala podobne ako ty :D (nevidelo to, ze som tehotna, ale ako keby som len mala spek na bruchu T_T) ..ale neboj postupne sa to zacne gulatiet a naplnat tak ako ma :D zial uz je koniec tesnym veciam, co ukazovali krasnu postavu :D (nie, ze by tehotna nebola ale no ... nie je to modelkovske :DDD)

ankare
16. jan 2022

@louboutins nemáš veľké bruško a vôbec nevyzerá ako tehotenske

adrbat
16. jan 2022

Tiež si myslím, že nemáš veľké bruško 🙂 . Ja som na začiatku nemala žiadne iba som trocha pribrala v páse a potom z týždňa na týždeň sa mi zrazu objavilo 🙂 . Veľa žien do 4-5m nič nepriberie. Brala by som ich metabolizmus 😅.

selena_luna
16. jan 2022

@louboutins ja to tak mam 🙈 vsetci si myslia ze caksm dvojicky ale je tam iba jedno ❤ kazde zenske telo je ine, niekto ma vacsie brusko skor. Kup si tehotenske leginy, vsetko prestane tlacit 🙂 a ha som si kupila nove podprsenky uz v 2 mesiaci tak rychlo mi navreli prsia 🙂

thereisabear
16. jan 2022

Ja som v prvom tehotenstve bola v prvom trimestri proste nafúknutá 🤭 V druhom mi brucho rástlo o dosť rýchlejšie, už v 13-14tt som nezapla nohavice.

jaskolka
16. jan 2022

Vôbec zo nevyzerá ako veľké brucho, povedala by som, že úplne normálne na 14 tt. A už vôbec nie ako v 6 mesiaci.Keby si nepísala že si tehotná, ani by mi na um to neprišlo. Úplne normálne brucho

ailiba
16. jan 2022

@louboutins ja som mala v 14tt väčšie. Vôbec to nerieš. Raz za čas bruško po skočí. Každá sme iná.

michaela66
16. jan 2022

Nemáš veľké bruško pošlem ti moje pochopíš 😁😁ja mala takéto v 14tt a teraz budeme začínať 31tt a som už ja pred pôrodom 😄😄❤️
Neviem ako dám cely február ešte 😊😌a zo dňa na deň sme stále väčší …zatiaľ som pribrala 11 kg 😄

michaela66
16. jan 2022

A co sa týka podprsenky kúp si lambady nenos podprdy keď ti to vadí ja napríklad podprdy vôbec nenosím teraz lebo mám prsia od začiatku tehotenstva väčšie a väčšie aj tie velke podprdy co mi boli,co mám pár doma sú mi teraz malé 🙂🙂

nessa123
16. jan 2022

@louboutins si ma pobavila 😂 mne hneď v 8 týždni narástli prsia tak ze som z podprsenky 75B musela prejsť na 80D a teraz som 17tt a už ledva zapnem obvod. Odporúčam z tesco 3 kusy spolu boli, bez kostic. Brucho mam také že dnes sa ma pani spýtala ci rodím v marci, teda ci som v 7mesiaci a ja ešte len budúci týždeň koncim 4 mesiac a to som tehotná prvý krát a zatiaľ som pribrala 4 kila 😁 takže každá to mame inak a ty určite ešte bruško veľké nemáš, ja sa pomaly stotožňujem s tým že budem ako veľryba 😁

cimage
16. jan 2022

Podla foto by som ani nepovedala, ze si tehotna, skor len dobre najedena 😃. Brusko kazdemu vyskoci inak. Pri prvom som v 20tt mala asi ako ty, ze si to ludia ani velmi nevsimli. Teraz pri 3tom som si uz na zaciatku davala pozor aby to nezistili skor nez im to poviem. V 30tt si uz niektori mysleli, ze idem rodit 🙈, na vahe som az tak velmi nepribrala, len teraz mam asi vsetko v pupku 😄.

louboutins
autor
16. jan 2022

@cyberk ja uz do nicoho o mesiac nevojdem🤣

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre