V ktorom týždni je normálna bolesť chrbta a bedrových kostí?

stefany22
22. nov 2012

😒

jankaferancova
22. nov 2012

Ahoj,bolest chrbta je uplne normalna,to v tehotenstve trapi asi kazdu zenu,ak mas maternicu ulozenu skor vzadu pri krizoch,tak aj tym to moze byt a jednoducho tehotenstvo je to pre zenu zataz a vacsinou si to odnasa prave chrbtica 😉 co sa tyka bedrovych kosti,aj tie sa vplyvom tehotenstva rozsiruju a pripravuju cesticku pre babatko,takze aj to je pre tehulkovanie charakteristicke 🙂 no ak mas nejake nejasnosti,radsej si zajdi k svojej gynekologicke/gynekologovi a oytaj sa na to.drzim palce,nech to dotiahnete do stastneho konca 😉

lea641981
22. nov 2012

je to normalne ale neviem ci je normalne ze mne to zostalo aj po tehotenstve ,mala ma 5 mesiackov a ja v noci spim po sediacky pretoze mam obrovske bolesti medzi lopatkami a to len v noci a vonku vydrzim chodit maximum 2hodky potom zacnem krivat cela panva ma boli a v stehnach picha nenormalne ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ som ako invalid 😲 bola som na vysetreniach a nic nezistili 😔

magic08
22. nov 2012

je to normalne, ja sa tym aktualne trapim...
@lea641981 toto som mala aj ja po porode... neskutocna bolest na jednej strane v klbe, ani chodit, ani zohnut, nic.... dr. nezistili nic, tak som sla k fyziterapeutke, urobila masaz, tak ze mam hrozne ochabnute svalstvo... casom sa to upravilo same... 😝

zuzickaaak
22. nov 2012

Organizmus sa ti postupne regeneruje a dostava do normalu, tak musis asi len vydrzat,ked ti nic nezistili. Ja mam tiez velke bolesti bedroveho klbu a bola som na ortopedii a doktor mi povedal, ze je to tehotenstvom a musim to vydrzat...tak drzim🙂

nina88
22. nov 2012

Mna boleli bedrove klby pri 1. tehotenstve a museli ma zvazovat a nemohla som chodit,to je diagnoze,chod radsej k ortopedovi skor,kym nie si na tom tak zle...

vonicka
22. nov 2012

Trochu vseobecne postavena otazka. Ak mas 100 kil, je to normalne od 1. tyzdna a resp. aj mimo tehotenstva. Ak si fit, tak je normalne, ze ta nemusi boliet cele tehotenstvo nic. Na tvoju otazku neexistuje odpoved.

ginger_fox
22. nov 2012

v žiadnom

anjelik2509
22. nov 2012

neviem už presne, ale od toho 30 tt sa mi marí, ale u každej ženy je to indi vindi....Netreba sa prepínať, oddychovať, možno ísť aj na profi masáž, ale s tými bedrovými kosťami nič nenarobíš, to už je tým tehotenstvom, treba to vydržať a bude to ok 🙂 Po pôrode ťa zas bude bolieť všetko od nosenia dieťatka, dojčenia a podobne. Držím palec 😉

stojdulka
22. nov 2012

nedá sa to povedať všeobecne, u mna v každom tehu inač...pri babách som sa cítila cca do 30tt ani ako nie tehu a teraz som ešte iba v 19tt a už mám bolesti chrbta

lucky1983
1. apr 2015

Ahojte chcela by som sa spytat je bolest chrbta normalna uz aj v 13.týždni?dakujem pekny den

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre