Tvrdé bruško v 19. týždni tehotenstva

zuzkahan
7. dec 2021

Ahojte mamičky 🙂 posledné tri dni keď sa zobudím, mám bruško s babatkom vyššie položené už pod pupkom a tvrdú bublinku, je to presne vo veľkosti bábätka tak neviem či sa len vnoci keď ležím uloží vyššie alebo čím to je? Ked sa potom postavím a napijem hneď klesne a je mäkšie, len ráno akoby bolo vyššie a tvrdé

andrea_prestastna
7. dec 2021

@zuzkahan je to normalne maternica pracuje, netreba to vsak nechat tak ak tvrdne casto treba to povedat doktorovi mne zvysil magnezium, tvrdne mi ked vela robim alebo len tak niekedy a to je tak napnute ze to je neprijemne, tvrdne mi cca 1x za tyzden nastastie a som 28tt

zuzkahan
autor
7. dec 2021

@andrea_prestastna ďakujem za odpoveď 🙂

alison11
7. dec 2021

@zuzkahan zvýš magnézium čo sú magnéziové tablety mne zvýšili na 5x denne,neviem aké berieš tieto majú 500mg

zuzkahan
autor
8. dec 2021

@alison11 beriem raz denne magnéziové šumivé tablety čo je 90mg horčíka v jednej tak neviem

alison11
8. dec 2021

@zuzkahan Aspoň 2x určite si môžeš dať,kým pôjdeš k lekárovia ten Ti povie z 90mg koľko smieš.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre