Skrátený krčok v 17. týždni

nika898
25. júl 2017

Ahojte zienky chcem sa vas opytat ci niektora z vas mala v 17 tyzdni trochu skrateny krcok. Pootvorena som bola od zaciatku tehotenstva. Doktor povedal ze na druhorodicku je to v poriadku no vcera som bola na kontrole a povedal mi ze som sa aj kusok pootvorila a trochu sa skratil krcok. Samozrejme mi dal magnezium a nariadil kludovy rezim co je velmi tazke kedze mame 15 mesacneho synceka, ktory je neustale v pohybe 🙂. Dufam ze to zvladneme a na dalsej kontrole bude nalez rovnaky.

tyelde
25. júl 2017

Mala, v 6tom mesiaci som dala sťahovanie cez pol Európy, v 7mom montovala skrine... A skoro 2 týždne som prenáša... Oddychuj koľko môžeš a nezúfaj si... Aj ostatní ti isto pomôžu

uskrnica
25. júl 2017

Hlavne sa netreba prilisne stresovat a co najviac oddychovat. On moze kludne zosilniuet a ziadny vacsi problem nebude. Len si to treba aj v hlavke tak vsugerovat, ze to bude vsetko ok, lebo dusevna pohoda vieš spravit vela

nika898
autor
25. júl 2017

@uskrnica viem ze psychycka pohoda je dolezita a aj som kludna aj si hovorim ze vsetko bude v poriadku a nastastie mam takeho gynekolaga ze keby cosi hrozilo hnet ma posiela lezat 🙂, vlastne pri synovi nemam ani moc cas mysliet nato 🙂 len som chcela ci sa s tym niektora stretla

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre