Prvé pohyby bábätka v brušku

3. máj 2022

Ahojte, kedy ste začali cítiť prvé pohyby bábetka v brušku? Ja osobne sa neviem dočkať keď začnem cítiť bábetko v sebe🙏🏼

denden77
3. máj 2022

v 19tt 😊

lara45
3. máj 2022

Medzi 4-5mesiacom❤

autor
3. máj 2022

Ja som v 15tt niekedy keď v klude ležím a uvolním sa pociťujem ako keby také bublotanie v brušku (ako keby škrkanie ale bez škrkania) akurát neviem či to mám pripisovať pohybom

lara45
3. máj 2022

Ja som cítia v takom týždni take šteklenie takže podľa mňa to môžu byt aj vo vašom pripade prvé naznaky pohybov kedže bábo je este maličke tak ma dost mesta preto citit este tak slabucko.

barus26
3. máj 2022

v prvom aj v druhom tehu v 20tt

lilienkah
4. máj 2022

Asi v 18tt už vtedy som sa čudovala že tak skoro keďže ešte nemám deti no 15tt mi príde veeeľmi skoro 🤔 ale nevylučujem môže byť 🤭

dominidi
4. máj 2022

Presne 17+0 ako prvorodicka som si to uvedomila, lebo sa to zopakovalo po sladkom niekolko krat v ten den.. a potom sa to uz rychlo stupnovalo kazdym dnom🙂

mimi3008
4. máj 2022

1.tehotenstvo zaciatok 19. tyzdna
2.tehotenstvo zaciatok 15. tyzdna

chiaraaaa
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
marietaaaa11
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nikapuggioni
5. máj 2022

Ja v 16 tyzdni som cítila také ako keby bublinky v brušku a cca v 20 už prvé pohyby ktoré boli vidieť už aj na brušku 🥰 no a od toho dňa ma masakrovala každý deň až do dňa keď sa narodila 🥰😍

babydesire
5. máj 2022

Pri synovi az v 24tt pri dcerke v 16tt...on bol cele tehu viac vklude ,ona sa viac mrvila...po narodeni vymena - chalan neposedne sidlo, baba sice tiez no nie az tak.

adriana200991
6. máj 2022

okolo 17tt a v 22tt už riadne kopance .

gabis22
6. máj 2022

V 19 tt

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre