Priberanie v tehotenstve

25. mar 2024

Zdravím, zaujíma má ako ste boli natom s priberaním?
Som v 18tt no zatiaľ som pribrala 2 kg, momentálne mám 45 kg. Zaujíma má to najmä pri zenach co sú chudé a malé, myslela som že skôr budem rýchlejšie priberať ak som chudá… u gyn bolo minuly týždeň všetko v poriadku.

deti95060810
25. mar 2024

to najväčšie priberanie ťa ešte len čaká...
pri každom tehu som pribrala inak, ale pri prvom sa mi stalo že za 6 mesiacov som pribrala 1 kg a potom ďalších 12 kg za 3 mesiace.... išla som z váhy 51 kg,

lusi89
25. mar 2024

V prvom tehotenstve som zacala na 48kg, za mesiac som schudla 3 kg a nakoniec dokopy pribrala 16kg 🫣 neprejedala som sa ale ani neobmedzovala
Teraz v druhom tehotenstve som zacinala na 50 kg, a zatial pribrala 3 kg (momentalne 22 tt)

dzejny656
25. mar 2024

Ahoj, ja som pribrala za celé tehotenstvo 6kg, z 50 na 56.

fialkafialkovita
25. mar 2024

Ja som v 19. týždni a stále mám rovnako 55 kg, nič som zatiaľ nepribrala

kiki68
25. mar 2024

Nie kazda mensia zena pribera v tehu. Svokra je 150cm vysoka, pribrala 6kg a druhe mozno 8 kg. Rodila prirodzene a deti 3kg cca. Ja 163cm a 20kg, ale u mna skoro vsetko voda v tele. Masivne opuchy. Samozrejme to aj rychlo zislo dole na moju vahu. Cize je to rozne

lencisko
25. mar 2024

V prvom tehotenstve som tak po dve kilá, tešilo ma, že váha ide pekne hore. V tomto druhom tiež, neobmedzuje sa v strave.👍 Ak máš ale výsledok v poriadku, nestresuj sa vôbec. Niektoré ženy priberú viac, niektoré menej, niektoré nič.👍

petka2016
25. mar 2024

Ja mam 158cm a bezne 47 kg teraz som v 18 týždni a pribrala som už 5kg a naozaj priberám každým dnom viac a viac a pritom každý deň som v pohybe učím telesnú výchovu plus 2x do týždňa precvičujem ženy cardio tréningy. Od rána do večera som v pohybe večer o 20.00 prvý krát ľahne zr vyložím nohy ale aj pri takom aktívnom dní naberam rýchlo a bruško je stále väčšie a väčšie

cali2016
26. mar 2024

Ja som mala pred tehotenstvom 56kg a pribrala som 6kg, teda mala som 62kg. Ja som však pravidelne cvičila takže možno preto tak málo. Dieťatko však bolo ironicky trocha väčšie, 3610g.

kiki68
26. mar 2024

@petka2016 ak naberas vodu ako ja, tak mozes robit co chces. Zial tie hormony mozu robit svoje. Ja som vyzerala tak, ze uzky driek odzadu, obrovske brucho, obrovske ruky a nohy, ako nejaka postavicka z animaku 😂 Ale to nie je vaha, ktora zostane, nie je to tuk

petka2016
26. mar 2024

@kiki68 nie lebo aj stravu mam dobru aj pohyb jednoducho si myslím ze sa asi nalievam ☺️ ja sa smejem ze momentálne vyzerám ako ten zloduch z mimonoch chudé nohy chudé ruky a veľké brucho 🤣

kiki68
27. mar 2024

@petka2016 mne s naliali nohy tak, ze som vyzerala ako tehotny Mickey Mouse 😂😂😂

petka2016
27. mar 2024

@kiki68 🤣🤣🤣

bubik6x
28. mar 2024

Na začiatku 54 a na konci 72kg 😅 nohy ako Shrek, keď ma známy videl po dvoch mesiacoch to som bola v 7.mesiaci vypulil oči a povedal len wow 🤣

dominika1n
2. apr 2024

Ja som z váhy 42-43kg na 51kg. Ešte len 15/3 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre