Pohlavie v 16. týždni

cupovamonika
20. mar 2024

Baby som v 16 týždni tehotenstva včera mi gynekológ povedal že to bude chlapec že mám skôr tešiť z chlapčenskych veci ako z dievčenských , myslite si že sa to môže ešte zmeniť alebo ostané vážne chlapček?

sejbipi
20. mar 2024

Myslím, že to bude ozaj chlapec. Syna mi tiež povedali v 16tt, bolo to vidieť. Dćeru až v 20tt cez špeciálne sono, lebo inak sa nič nevidelo, nikde nič neviselo.

dadka1997
20. mar 2024

@cupovamonika stále je to 50 na 50

anavixy
20. mar 2024

Zmenit sa to uz nezmeni, ostane to to co to je teraz 😃 no otazne je ci lekar dobre videl.. osobne by som pockala este na dalsiu kontrolu, ked aj tam potvrdi chlapca, tak uz by som to brala ako iste. Mali sme aj pripady, ze az po porode sa ukazalo, ze sa lekar mylil, ale nie je to bezne ani caste. 🍀

cupovamonika
autor
20. mar 2024

Baby môžem sa opýtať nedaruje niekto mantinel do postieľky alebo baldachyn

anavixy
20. mar 2024

Mantinel nepotrebujes, neodporuca sa v ramci bezpecnosti, aspon ten klasicky nie.

sejbipi
20. mar 2024

@cupovamonika nič z toho nemám, ani som nemala a ani neplánujem kupovať. Podľa mňa sú to zbytočnosti, zbytočné lapače prachu

cali2016
21. mar 2024

@cupovamonika nedávala by som, z hľadiska bezpečnosti.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre