Pohlavie bábätka zapísané v tehotenskej knižke

sofijecka
31. mar 2015

Ahojte..Chcela by som vediet čo znamena v tehu knižke ak mam napisane pohlavie 2...Dakujem za odpoved....

piacere
31. mar 2015

a nie to skôr tento znak, len to lekár napísal tak nemotorne, že to vyzerá ako "dvojka"? 🙂

sofijecka
autor
31. mar 2015

@piacere ved to ma zmiatlo..je tam napisana klasicka 2

teplakova
31. mar 2015

Tak asi chlapček, ženy sú jednotky, ha ha 😉 Ale nie, neviem. Veď zavolaj do ambulancie a máš to jasné.

sofijecka
autor
31. mar 2015

Manžel bol vtedy somnou a on nechcel vediet no ani ja...Ale uz som zmenila nazor...chccceeemmm to vediet..no asi zajtra mu brknem... 🙂

natalym
31. mar 2015

Aká dvojka? Aká som ja dvojka? Dúfam, že to nie je dvojka...........

sofijecka
autor
31. mar 2015

No ja by som bola veeelmi rada keby to bol chlapček...Už mam dve dievčatka...

lusi24
31. mar 2015

chlapček by to mal byť

zajkka
31. mar 2015

@sofijecka ja si tiez myslím,ze chlapcek... 😉

marissenka
31. mar 2015

mne raz hovorila svgrina,ze mala v knizke II a ze jej znama hovorila ze je to chlapec,aj tak bolo (pred 22 rokmi)

natalym
31. mar 2015

ešte že tak. Vďaka Bohu.

zajkka
31. mar 2015

@natalym ty chceš byť furt jednotka 😀 však? 😀

natalym
31. mar 2015

@zajkka Ano. 😀

sofijecka
autor
31. mar 2015

ženy tak držte pršteky aby to bol chlapček,ale hlavne nech to bude zdravučke 🙂

sofijecka
autor
1. apr 2015

Tak dnes mi lekar na to povedal len tolko ...Len králi maju tri dievčata...takže dievčatko 🙂

teplakova
1. apr 2015

@sofijecka Gratulujem pani kráľovná 🙂 Držte sa 😉

gabrielasofia
2. apr 2015

@sofijecka a si si istá že tým myslel dievčatko? dalo by sa to pochopiť aj inak 🙂

sofijecka
autor
3. apr 2015

Urcite dievcatko.Pytala som sa aj znamej..mame toho isteho lekara...1 chlapcek 2 dievcatko

barboritta
10. apr 2015

@sofijecka si trošku sklamaná, že? Ja to poznám, aj my sme kráľovská rodina 😀 ale hlavne nech je zdravé. My teraz čakáme štvrté bábo, no dúfam že už to s tým synkom vyjde konečne. Inak ja by som najmladšiu dcéru nnedala za nijakého chalaniska

sofijecka
autor
10. apr 2015

No manzel to zobral ovela lepsie ako ja..Vysla aj neaka ta slzicka..Ale uz je dobre.Predychala som a uz sa neviem dockat malej princeznicky...Presne nech budu zdravucke tie nase dievcatka 🙂

zuzanka3381
17. apr 2015

Ahojte, ja som doteraz bola presvedčená o tom, že čakáme chlapčeka. A včera pri ultrazvuku pán doktor prezradil, že to vyzerá na holku

sense
17. apr 2015

ja som si nikdy v knizke ziadne cislo nevsimla, ....ale vediet som to chcela ...a kedze sa mala nikdy nechcela poriadne ukazat tak len podla nejakej kosticky ci coho mi 5 lekari nezavisle od seba povedali ze to asi vyzera na dievca...ze chlapci to tam maju inak aj ked to nie je poriadne vidiet....raz mi kolega v praci povedal len spravny chlapi vedia spravit tri baby po sebe.... 😉

iwka242
7. máj 2015

Ahojte no ja mám pre zmenu napísané v pohlaví toto : a netuším čo to je .. doktor nám pohlavie nepovedal.. čo si o tom myslíte???

lucinkab
7. máj 2015

@iwka242 podla mna sa sekol o riadok,bud je to k placente alebo k srdiecku... a mozno sestricka zapisla vysledok krvi inde ako mala omylom...ale pohlavie to nie je 🙂

iwka242
7. máj 2015

@lucinkab toto doktor zapisoval... a k placente tam je iné napísané a aj k srdiečku tam je napísané + to vždy dáva ... preto som bola z toho vyvalená ked som to doma pozerala že čo to je .. či si robí srandu zo mňa a dal mi hlavolam na vylúštenie :D

jaja018
7. máj 2015

@iwka242 nemoze to byt vaha babatka 251g?

iwka242
7. máj 2015

@jaja018 vieš čo aj ja by som si to myslela ale váhu mám zapísanú už hore vyššie že 234g.. takže netuším

adamsimon
7. máj 2015

@sofijecka
Malo by to byť dievčatko....

petronela1985
7. máj 2015

@iwka242 To isté mám v knižke ja 🙂 A asi viem, ku ktorému Dr. chodíš 🙂 Mne potvrdil Dr. dievčatko. Ak je to ten istý (NR), tak ten ti povie pohlavie až v 30. TT na sone, dovtedy sa vyjadruje veľmi neurčito, iba že pravdepodobne to je... Tiež tam mám V a neviem či a, g, nejaké nečitateľné písmeno. Tuším Va.

iwka242
7. máj 2015

@petronela1985 možem napísať sukromnu spravu ? 🙂

petronela1985
7. máj 2015

@iwka242 Jasnéééé

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre