Nepravidelný pohyb dieťaťa v 18. týždni tehotenstva.

miska210
9. júl 2019

Som 17+5 tt. Je normálne , že cítim krpca každý 2 deň ? Som v strese či sa niečo nedeje.. Ako druhorodička cítim pohyb od 16tt. Ďakujem

pininka1
9. júl 2019

@miska210 ani, ešte je skoro, môže to byť takto ešte.

3petka
9. júl 2019

@miska210 je to v pohode aj ja som to tak mala. Tiež som bola v panike a dubkala som do brucha aby sa pohol a tak 🙂 presne každý druhý deň nič potom som si už zvykla

deti95060810
9. júl 2019

v pohode, je to Ok...

sonicka96
9. júl 2019

@miska210 ano druhorodičky skôr citime pohyby a hlavne ak máš vzadu placentu 🙂

miska210
autor
9. júl 2019

@sonicka96 teraz vo štvrtok mi doktor povedal že placenta je vzadu to má nejaký vpliv ? 🙂

miadi
9. júl 2019

@sonicka96 ja som citila uz v prvom teho od 14tt Ale tu ide o to že ich este neciti pravidelne tak sa boji
@miska210 je to uplne v pohode este nemusis ratat pohyby. Este je skoro. Moze byt ze ten den ked necitis male spi a ked spis tak kopkà. Skus si dat dzus alebo nieco sladke ked nic necitis lahni si v klude a uvidis ten futbal 😆

sonicka96
9. júl 2019

@miska210 nie nema to na nič vplyv 🙂 niekto ju ma v predu a postupne mu ide dozadu 🙂
@miadi j tiaz niekedy necitim pohyby ale nestresujem lebo viem že je v poriadku a zase vela pohybu je tiez zle 🙂

patycka
9. júl 2019

@miska210 nič sa nebojte je to v pohode ja som teraz 32tt a môj len kope kope. Kope kope a kope niekedy aj bez prestávky. Takže ešte si užijete aj kopanice fajne do rebier 👏👏 ešte si užívajte tie jemne pohyby 😊

ildiko36
14. júl 2019

@miska210 ja som tiez tak mala ako pises..ale ja som mala doma fonnendoskop tak som si ho pocuvala az do porodu kazdy den co vlastne roby v brusku😊

betovenka
20. aug 2019

Čaute maminky čo čakáte ja sa chcem spýtať v 20týždni tehotenstva u prvorodičky kedy môžu prísť pohyby?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre