Môžem cítiť prvé pohyby v 14. týždni tehotenstva?

mamkacharlotta
27. júl 2022

Ajojky žienky... Chcela by som sa opýtať ci to už môžem cítiť pohyby v 14 týždňi tehotenstva. Ďakujem krásne za info. Pekny večer.

matullienka
27. júl 2022

@mamkacharlotta áno pri druhom so cítila také jemné šteklenie od 14tt pri prvej asi od 19tt

gertys
28. júl 2022

Mne pro prvom zacali bublinky v 16tt a v 18 som citila pohyby. Teraz som v 14 a uz citim bublinky takze pocitam ze v 16tt by to malo prist. Ale hovori sa ze pri druhom zeba ciiti skor no neviem ci je to pravda

nevenka
28. júl 2022

@mamkacharlotta mne to pride dost skoro, ale ak je to druhe a si chuda, tak mozno hej. Ja cakam stvrte a som v 16tt., necitim este nic 🤔.

marienna
28. júl 2022

@mamkacharlotta Ano môžeš. Ja som tiez citila od 14 tt. Zalezi aj kde mas placentu. Ja mam vzadu,vtedy su citit skor.

stastnamamana4
28. júl 2022

@mamkacharlotta ja som pri druhom cítila už v 13tt bublinky, ktoré každým dňom silneli a pri treťom až 16, nakoľko bola placenta vpredu 🙂

stastnamamana4
28. júl 2022

@mamkacharlotta a áno je to možné, ja som štíhla tak som to cítila skoro☺️

mamkacharlotta
autor
28. júl 2022

@nevenka no čakám druhé.. A som chudá... Tak neviem

mamkacharlotta
autor
28. júl 2022

@matullienka noo ja to tiež cítim... Ale včera normálne už to bolo trosku silnejšie ako steklenie 😁

mamkacharlotta
autor
28. júl 2022

@gertys aj ja som čítala že pri druhom a treťom ze pohyby je cítiť skôr ako pri prvom 🤗

gertys
28. júl 2022

@mamkacharlotta jj urcite to moze byt. A tiez som pocula ze je rozdiel placenta vpredu a vzadu. No ja zatial rozdiel nevidim. Ja naprikld si myslim ze citim skor aj preto ze je to druhe som chudsia a dieta je velkostne tyzden dopredu. Mozno ze aj preto niektore citia skor

rk123
28. júl 2022

ja som citila od 15tt a to som bola prvorodicka, uplne chuda teda nie som. myslela som si ze mi sibe ale bolo to aj normalne citit na dotyk, citila aj mama aj manzel takze nesibalo mi a je to mozne 😀

atack
3. aug 2022

Ahojte chcela by som sa spýtať toto je moje 4 bábätko ktoré čakám 🙈 idem do 15tt je možné už pociťovať jemnúčke pohyby ? Ďakujem ❤️

mamkacharlotta
autor
3. aug 2022

@atack áno ja ich cítim od 14. týždňa..včera už som cítila riadnu ránu večer...aj jak večer ležím na boku tá jak na trampolíne keby skákalo 😁

atack
10. aug 2022

@mamkacharlotta je to vaše prvé bábätko či ? Lebo ja zatiaľ nič extra necítim 😩a to som v 16tt už 🙈😩

mamkacharlotta
autor
10. aug 2022

@atack druhé bábätko..ja som v 16. Týždni..a sem tam cítim už poriadne kopance 🤗 vy prvorodička?

atack
10. aug 2022

@mamkacharlotta nie práveže toto je moje 4 bábätko 🙈😏 preto sa čudujem...aj vám vypuklo už bruško ?

nevenka
10. aug 2022

Aktualne 18tt., sem tam daco citim, ale nie velmi este, stvrte dieta 🤔

atack
10. aug 2022

@nevenka podobné 😏 a pohlavie už viete ? Ak sa smiem spýtať

mamkacharlotta
autor
11. aug 2022

@atack Áno v 14. týždni bola na sono... krásne bolo vidno pipika.. chlapček... dievčatko už mám 4 . ročne doma 😍a vy už viete pohlavie?

mamula20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mamkacharlotta
autor
11. aug 2022

@mamula20 ja od 13. týždňa...tiež hlavne večer jak ľahnem...tak jak na trampolíne na boku keď ležím..a cez deň ale raz za čas ale už keď kopačka tak poriadna čo až sa vždy zľaknem 😁😁😁

atack
11. aug 2022

@mamkacharlotta gratulujem 🥰 nie nevieme ešte bolo otočené chrbtom 😏 mám jedine fotku iba snáď sa ukáže maličké na tejto kontrole ktorú budem mať 22 augusta

mamkacharlotta
autor
11. aug 2022

@atack jeeeejj ďakujem 😍😍😍 tak verím že sa otočí a bude vidno že čo....ale väčšinou dievčatá sa skrývajú 🤗🤗🤗

atack
11. aug 2022

@mamkacharlotta doma mám dve dievčatá a jedného chlapčeka čiže ten chlapček by potešil až ma malý kamaráta ❤️🥰

mamkacharlotta
autor
11. aug 2022

@atack jeeeejj tak to už je jedno že čo..len naj bude zdravé 😍

atack
12. aug 2022

@mamkacharlotta máte pravdu ❤️❤️ už som aj nad menami rozmýšľala a vôbec netuším...jedine pre dievčatko sa mi páči Noemi ale pre chlapčeka neviem 🙈

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre