Morfologicky ultrazvuk v 2. trimestri

orangea26
28. nov 2023

Ahoj všetci, viete prosím odporucit pracovisko kde robia rozšírený morfologicky ultrazvuk (nad rámec klasického anatomického v 20.týždni)? Okrem Dr Grochala a Dr Cunderlika prosím? Vďaka za rady! 😊

luckajozko21
28. nov 2023

Mudr Holan v BA, Mudr Brestansky v Hlohovci napr.

nivea777
28. nov 2023

K Holáňovi ti viem poslať aj cenník, chcela som ísť k nemu,ale vychádza to dosť tak pôjdem k Brestanskemu

denden77
28. nov 2023

MUDr. Holan

zuzuliatko123
28. nov 2023

Liptovský Mikuláš, Gynekologická ambulancia MUDr. Eva Rukavicová, GynScreen 🙂

cali2016
28. nov 2023

@orangea26 Gynaex na Zahradnickej ulici.Je to sukromna klinika, ale top pristup a skveli lekari.

jj298
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
gejb
28. nov 2023

@orangea26 v BA aj mudr. Slezak

login1234
28. nov 2023

@jj298 prikláňam sa k dr. Vojtassakovi

orangea26
autor
29. nov 2023

@zuzuliatko123 - vies odporucit z osobnej skúsenosti? Hľadám rozšírený podrobný morfologicky ultrazvuk, kde vedia skontrolovať aj drobnosti, ktoré bežný gynekológ v 20.týždni nerobí. Plus vypočítať riziko preeklampsie.

bosorkabb
29. nov 2023

Ja odporúčam MUDr. Michal Holáň. Je fakt precízny. Osobná skúsenosť.

zuzuliatko123
29. nov 2023

@orangea26 Áno, osobná skúsenosť z minulého roka. ☺️ Dcérka sa narodila tento rok v marci . Pri prvej dcérke sme boli v Martine u p. Mudr. Grochala, Femicare. Spokojnosť na oboch vyšetreniach. Skontrolovali úplne všetko. Máme genetickú predispozíciu na srdcovú vadu. U pána doktora vyšetrenie viac vecné, u pani doktorky to bolo viac popísané nám ,,laikom,,. ☺️

maryetta
29. nov 2023

Nezalezi ze kde? Ci si ochotna cestovat?
Grochal je ozaj asi topka na slovensku.
Ja som bola 3x v kosiciach-myslava dr.juhas.
Teraz som bola v Namestove-dr.turnova.

V oboch pripadoch som max spokojna. Vserko ukazali. Kazdy jeden milimeter babatka ukazali. Okomentovlai ze co kde. A ako sa vyvija. Ked som sa nieco opytala aj 2x povedali. Ukazali. Vysetrili.

orangea26
autor
29. nov 2023

@zuzuliatko123 ďakujem pekne, skúsim. A gratulujem k dcérke 😍

mimer
29. nov 2023

@orangea26 aj ja odporucam dr.Rukavicovu
Mila empaticka,zistila jednej dvojicke ze nieco nieje uplne ok a navigovala nas ako dalej,tak s citom k nam prehovorila a mam to v usiach doteraz...pre mna velka spokojnost 🙏

zuzuliatko123
29. nov 2023

@orangea26 Ďakujeme krásne 💗

katemiss90
5. dec 2023

@orangea26 Ak chceš najpodrobnejšie vyšetrenie, vrelo tu odporúčam kliniku Gynaex na Záhradníckej ulici v Bratislave. Jedine tu ti okrem morfologického ultrazvuku u gynekológa spraví aj fetálnu echokardiografiu (kontrolu srdiečka ❤) priamo pediatrický kardiológ, takže máš najvyššiu možnú istotu, že je všetko v poriadku 🙏

lechanka
29. jan 2024

@nivea777 zdravim, mohla by som poprosit o cennik k Holaňovi? Dakujem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre