Morfologický ultrazvuk - skúsenosti

barborag17
8. mar 2019

Ahojte ... chcela by som sa opýtať na vaše skúsenosti s morfologických ultrazvukom , mam sa naň objednat a doktorka mi dala papierik s výberom doktorov v BA ktory ich robia ,skúste poradit 🙂

darci17
8. mar 2019

@barborag17 za mna doktor Cunderlik. Chodím tam aj do poradne, aj pôrodník mi bude. Je to veľký odborník.

danyb
8. mar 2019

ja som bola v procare v centrály u MUDr. Holáňa a bola som veľmi spokojná, poctivo všetko pomeral, bola som tam vyše trištvrte hodiny, veľmi dobrá komunikácia, úplne ma ukľudnil 🙂 objednáva sa ale dva mesiace vopred 🙂

sida456
8. mar 2019

@darci17 áno tiež odporúčam dr. cunderlik

dana2017
8. mar 2019

Bola som u dr. Slezáka na Strečnianskej, platila som 50€ a stálo to za to 🙂 Videla som malú z každého uhla, dokonca sme spočítali aj prsty na rukách, všetko mi opisoval, presne som vedela čo je práve na obrazovke, takže určite odporúčam 🙂

jamidea
8. mar 2019

Mudr.holan je vraj najvacsi odbornik morf.ultra. to som nahodou zapocula v nemocnici, kde som lezala pred amniocentezou. Tak som sa hned tam rozhodla pre neho a bol fskt SUPER.

shades3
9. mar 2019

My sme sa previezli k Mudr. Grochalovi do Martina a ak by bola rovnaka situacia, isla by som len k nemu. Kapacita, prijemny, bez cakania, vsetko ukazal, vysvetlil... profesional na urovni!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre