Čakám štvrtého chlapca

marticka92
3. nov 2023

Som 13+2 tt a dnes na 3d sone mi lekarka povedala ze cakam uz 4tehu chlapca, znova chlapca. Je este nejaka sanca ze sa ti zmeni?? Ja tomu velku sancu nedaval ale tak s malou dusickou dufam.

colsami
3. nov 2023

Ak tam raz bol pekne viditelny pipik, tak sa to velmi nezmeni 🙂
Bud rada ak mas zdrave dietatko, je jedno ci dievca ci chlapec, take ste proste zhore dostali, dieta je dar.

ivkav5
3. nov 2023

@marticka92 buď vďačná, ak je dieťatko zdravé 🙏 pohlavie nerieš, či chlapček, či dievčatko- veď to je úplne jedno 🙂 Hádam keď ste do toho šli, tak ste vedeli, že to môže byť zasa chlapček 🙂
Mám susedov, ktorý majú zasa 5 dievčat.

misa11111
3. nov 2023

@marticka92 tak niekto môže mať len chlapcov čo je zrejme váš prípad.
Nieje nič dôležité ako zdravé dieťa.

vulka
3. nov 2023

@marticka92 Môže sa to zmeniť. My sme tiež obdivovali penis a z pôrodnice sme si doviezli dievča.

taga
3. nov 2023

Tak co ja viem, pohlavie je najskor mozne urcit v 16 tyzdni, aj to len pokial je to chlapcek a je tam jasne vidiet pipisa.. 13+2 si myslim ze je prilis skoro

anjelicek26
3. nov 2023

Tak ked videl lekar penis,asi nezmizne...jasne nic nie je *iste* do porodu ale... My sme v tom case uz vedeli pohlavie vsetkych deti a nikdy sa nemylili...verim,ze si tuzila po dcerke,ale toto si clovek nevyberie.. Budu nevesty a vnucky👌 hlavne zdrave babatko, to totiz tiez nie je samozrejmost.

anjelicek26
3. nov 2023

@taga Nas syncek ktory je este u mna v brusku 13+6.. podla mna jasnejsie to ani nemoze byt.. Ako mame to potvrdene aj s genetiky ale ani sme nemuseli😃😃

jj298
3. nov 2023

@taga pohlavie ti dobry lekar povie uz na prvom skriningu v 13 tt. Samozrejme nie je to na 100% ale to v tehotenstve nie je nikdy nic.na sone uz moze byt pekne vidiet vystupok, ktory ked je pozdlz tela ss zvykne vyvinu vo vaginu, ak je skor kolko, byva to chlap

marticka92
autor
3. nov 2023
jj298
3. nov 2023

@marticka92 priklanam sa k chlapcovi.

maryetta
3. nov 2023

Mne moj dr pri troch vzdy hned povedal. A presne.
Teraz som dr menila a na prvom ze asi chlapec.
No uz potom dalsie vysetrenia ukazali dievca.

anjelicek26
3. nov 2023

@marticka92 podla mna sa lekar nemyli,je to vidno dost jasne.

martinka13
3. nov 2023

Gratulujem k zdravému dieťatku. Asi toľko....

tenerifka
3. nov 2023

@marticka92 super, gratulujem. Vychovaj zo synov spravnych muzov a za odmenu budes raz dobrou svokrou nevestam a dobrou babinou vnuckam....aj copiky budu, aj babiky ci satocky

tinka8512
3. nov 2023

@marticka92 ach jaj, uplne ta viem pochopit a vzit sa do tvojich pocitov. Mala som uz 3 chlapcov ked som znovu otehotnela. Ano treba byt vdacny ze je zdrave,treba sa radovat,ale... ❤

breznica
3. nov 2023

No prepáč, ale čo by niekto dal aspoň za jedno zdravé dieťa

ankare
3. nov 2023

@marticka92 nech sa Ti narodí zdravé a krásne dieťatko! ❤️ počkaj si na vnucku ❤️

henka123123
3. nov 2023

Ja ta rozumiem ze ti je luto.ze uz si tuzila po dievcatku a vsetkom tom ruzovom okolo..jasne ze zdravie je prvorade.....ale toto uz su take reci ze a co by druhy dali za babetko a co by dali za zdrave...ja mam 2 chlapcov a povirm narovinu ze ak by som mala 3tie chcem dievcatko uz a ano keby to bol chlapec bola by som v prvom momente sklamana ale prijala by som to samozrejme

lunademonica
3. nov 2023

@marticka92 dievcatko si mozes este adoptovat ;) ak by tak velmi chcela. To bude ozaj istota.

marticka92
autor
3. nov 2023

@henka123123 dskujem za pochopenie.

kiki68
3. nov 2023

@marticka92 dve kamosky mali taketo fotos z 13-14tt a maju dievcatka. U nas do 18tt sa nedalo vidiet, len sme vedeli z genetiky naisto chlapec a v 18tt to bolo krasne vidiet. Kamoska dobre ze nekupila veci pre chlapca, nam zas prorokovali dievcatko. Aj bodycko s ruzovym lemon bolo ako darcek 😂

kiki68
3. nov 2023

@henka123123 radsej budem budovat futbalovu ligu ako tam suknicky skladat 😂 chlapci su super podla mna ( jeden kus mame doma)

ivangeline
3. nov 2023

Kamoska nedavno porodila tiez 4. chlapca. ;D

pe_mi
3. nov 2023

@marticka92 ja mám prvého chlapca , druhé dievčatko
Veľmi som si priala dievčatko
Úplne ťa chápem, ja mám síce druhé dieťatko dievčatko s hendikepom, ale nie ,nejdem ti písať ,že buď rada,že je zdravé a nerieš pohlavie..
U mňa to bol tiež veľmi silný pocit, takže ťa chápem.tolko chlapcov,keď už si čakala ,že snáď to bude baba 🥳
A možno nám tu o pár mesiacov napíšeš ,že je to dievča ,kto vie 🥰

nevenka
3. nov 2023

@taga mne pri stvrtom povedal doktor (skuseny a so spickovym sonom) uz v 13+4, ze na 80% dievca. A potom uz len to percento zvysoval. Mame dievca. Inak pri ostatnych detoch to bolo v 20, 17, 21 tyzdni.

marticka92
autor
3. nov 2023

@breznica na to som sa akoze nepytala ale budis🙄

marticka92
autor
3. nov 2023

@ivangeline ze jej gratulujem😊

marticka92
autor
3. nov 2023

@pe_mi kiez by ste mali pravdu 🙏

beky223
3. nov 2023

Úplne chápem, túžiť po dcére po troch chlapcoch je podľa mňa úplne normálne... Máš právo sa teraz cítiť sklamaná, daj si priestor to odsmútiť a potom sa s tým zmieriš... Ak sa na najbližšej kontrole dozvieš opak, už možeš byť len príjemne prekvapená 😊

dorothee
3. nov 2023

Tvoje pocity su uplne normalne..Aj tvoja tuzba po dievcatku..Je to prirodzene,kazda zena tuzi po dcerke..Neznamena to,ze sa na svojho stvrteho syna netesis.Kludne si dopraj ten pocit sklamania,nie je to nic zle,nerobi to z teba zlu mamu ani nic take 🙂 Ja ta chapem..
Ale pipika ked uz raz vidia,uz z toho dievcatko asi nebude..ale ved ty vies,ze lubit ho budes tak isto velmi ako synov ktorych uz mas 🙂
Budes ako kralovna medzi samymi chlapmi 😀
Len teda hrnce uz teraz nakup poriadne velke 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre