Aký režim má vaše bábätko v brušku?

daniela1994_1
8. aug 2022

Ahojte, v ktorom týždni ste zaznamenali nejaký ten režim bábätka a pravidelné pohyby v brušku ? Ja som 22tt, pohyby pociťujem a viem, že sú to 100 % pohyby, asi cca týždeň. Spozorovala som, že ráno máme my útlm, bude spáč ako my 🙈 prebudí sa najskôr po raňajkách. Cez deň ako kedy, keď zjem sladké a podvečer/večer pokopkáva. Mierne zatiaľ, niekedy stále cítim len bublinkovanie, ale to je v tomto týždni aj normálne.
Aj vy máte ranného lenivca ? 🙈 ale aspoň vidno, že bude po manželovi 😆

dzulli1980
8. aug 2022

Moja nemala režim žiadny ... a popravde, ani som to nejako nesledovala ... keď som mala pocit, že sa dlho neozýva, šupla som si čokoládu ... v brušku bola lenivá neskutočne a teraz, má 6 rokov, sa nevie zastaviť, furt je v pohybe.
@daniela1994_1

lylyjana
8. aug 2022

@daniela1994_1 babatko bude najaktivnejsie ked ty budes sediet, oddychovat, lebo ked ty sa hybes, jeho to uspava. Sladke a jedlo ho budu podnecovat k aktivite, preto je po ranajkach akcnejsie, aj ked pojdes na CTG tak ti povedia (ak nezabudnu), ze sa mas tesne predtym najest alebo dat si hroznovy cukor, aby sa dietatko hybalo, ked budu natacat CTG.

euka210
8. aug 2022

@daniela1994_1 moji sa hybali vtedy, ked som si sadla ci lahla...a to v 9mes.uz boli riadne kopance 🙂

aaadkaaa
8. aug 2022

No moja ma nahodou rezim, ze mozem podla nej hodinky nastavovat a je jej jedno ci sedim ci lezim ci okopavam zahradu🤣 vstava rano o 8.00 a spat chodi po polnoci😅 cela mama😅

niekapitalizmu
8. aug 2022
gertys
9. aug 2022

Rezim? V momente ako pochopila ze nohy su na kopanie uz neprestala kym zo mna nevysla 😂

chouette0157
9. aug 2022

@daniela1994_1 čakám druhé dieťa, ale režim som nikdy ani neskúšala hľadať a ani by sa mi to nepodarilo :D niekedy ale prvá dcéra kopala poriadne aj uprostred noci ...a vlastne, načo je to dobré???

ankare
9. aug 2022

@daniela1994_1 moji boli najaktívnejší v noci, keď som chcela spať. 🤣🤣🤣 Ostalo im to. 🤣🤣🤣

atack
16. okt 2022

Ahojte chcem sa spýtať som v 25tt gynekológ mi odporučil tehotenský pás pretože mám strašne bolesti v krížoch plus veľmi nízko bábätko...chcem sa teda spýtať pomôže mi ten pás na to aby sa mi zdvihlo bábätko vyššie ? Mám ho mať aj počas noci či stačí len cez deň ? Ďakujem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre