Aký máte obvod bruška v tehotenstve?

10. júl 2023

Dievcata zaujimalo by ma, tie ktore ste aktualne tehotne, ake velke mate brusko, obvod cez pupok a v ktorom tyzdni ste.
Ja som 22.tyzden a brusko 85cm okolo pupku.
Vsetci mi hovoria, vraj kde mam brucho. Tak chcem zistit ci fakt je take male.

irusa
10. júl 2023

a čo ti to pomôže prieskum ??? Veď každý má iný typ postavy... napríklad nebude mať rovnaký obvod 100 kg a 50 kg žena...pokiaľ je u lekára všetko v poriadku, tak nevidím dôvod sa zaoberať takými rečami

autor
10. júl 2023

@irusa len pre zaujimavost. Kto nechce sa nemusi zapajat.

barbora19911
10. júl 2023

Ja som 30 týždeň a nemám žiadne brucho :D trošku som smutná lebo som mala rezervované tehotenské fotenie no bohužiaľ nedá sa to ...ale zase na druhej strane som rada lebo je leto horúčavy a neviem ako by som zvládala s veľkým bruchom sa pohynat kedze chodím minimálne na 5 hodín každý deň vonku aby som sa socializovala 😊

barbora19911
10. júl 2023

Vieš ja som si myslela keď som nebola ešte tehotná že každá tehotná musí mať to pekne tehotenské bruško ..no nemusí :D nikto ani nevie že som tehotná 🙂

rebrambora
10. júl 2023

To je individualne. Brusko ti vyjst moze a nemusi.
Nevazim a nemeriam sa roky rokuce. Naco?

larena
10. júl 2023

Ja som do pôrodu mala velmi male brucho..keď som po pôrode popridávala na instagram alebo niekde fotky malej tak mi bolo divné že na to skoro nikto moc nereagoval..a potom neskôr mi pár ludi povedalo že vobec im nenapadlo že to je moje dieťa lebo vôbec nevedeli že som tehotná a mysleli si že to je dieťa niekoho iného preto ani negratulovali😂😂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre