Ako zistím, že ide o prvé pohyby bábätka ?

sonik123456789
21. nov 2019

Ahojte baby som v 16tt a stále nič necítim. Vlastne ani neviem aký to má byť pocit lebo som prvorodička. Viete mi prosím opísať ako bežne žena začne cítiť pohyby? Aký je to pocit? Ďakujem veľmi 🙂

e1i
21. nov 2019

@sonik123456789 ja som citila az 19+4 ale naozaj som vedela ze to je ono az 20+4

somtuporady
21. nov 2019

@sonik123456789 teraz si nerobím srandu, ako "zamotaný prd" 😀 také "posúvanie" bubliniek v brušku ...ale cítila som prvé až v 18 tom týždni inak 😀

evittam
21. nov 2019

@sonik123456789 Ako prvorodička az okolo 19.-20.tt a ako píše
@somtuporady

majamat
21. nov 2019

prvoridicka moze citit pohyby tusim kludne az v 22tt. sestra citila az tak v 21tt, lebo ma placentu vpredu. najskor su slabe, nejasne a teda fakt ako take relievanie v crevach. mozu sa kludne zamenit za pohyby criev. no to vbec nevadi, lebo kazdym tyzdnom zosiluju a to uz poznas na 100%, ze su to pohyby. ked ich aj neodhalis hned.

eriksonka1234
21. nov 2019

@sonik123456789 pri prvom som cítila také prelievanie začiatkom 18tt.a pri druhom až v 20tt.Prve pohyby možno prirovnať k takému bublinkovaniu😊

hennyinnsbruck
21. nov 2019

Ja som zaciatkom 19tt cítila prvé pohyby....

Každý večer keď som pozerala telku som mala ruky na brušku - podbrusku a raz som zacítila tuknutie. Vedela som ze je to ono 🥰

floren
21. nov 2019

presne také bublinky a také ťahanie, ja som sa zľakla a šla s tým na sono a to si krpec robil diskotéku

sonik123456789
autor
21. nov 2019

Ďakujem krásne za všetky odpovede ♥

lujza123
22. nov 2019

@sonik123456789 keď už budú pohyby silnejšie tak vlastne zistíš ze ich cítiš už pár týždňov len si to nevedela identifikovať že to je ono

lilyen2011
5. dec 2019

Povedala by som prve pohyby su ako prd fakt bublinka ktoru nevies predvidat a na konci nepsuknes 😂 tie prave pohyby vo vyssom stadiu tie su paradne lebo cele brucho sa ti hybe a.ma rozne tvary..
Fakt tu je kopcek.. potom na boku a pri dcere som si musela dat prst do pupku a tlacit lebo by bola schopna vyjst pupkom von tak sa tam tlacila a to uz bolelo 😂 inokedy som citila naraz boky akoby sa dala vodorovne a natiahla ruky nohy naraz...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre