Žiadne tehotenské nevoľnosti v 10. týždni

krvinka19
2. jan 2015

Žiadne tehotenské príznaky, vôbec mi nebýva zle hm, iba mám nechuť do jedla a prsia ma bolia, vy ste sa ako cítili v prvom mesiaci? Ja som v 10tt, aaa nie je to čudné?

sun123
2. jan 2015

Je to uplne presne rovnake,ako u mna..nebyt brucha,ani neviem,ze som v tom 😉

krvinka19
autor
2. jan 2015

@sun123 tak vlastne môžem byť rada že žiadne nevoľnosti nemám že 🙂

zenulkaaa
2. jan 2015

@krvinka19 no tak ono je to individuálne, mne asi od 7tt začalo bývať zle od hladu. Preto som musela pravidelne jesť, aby som nepocitovala hlad. Ale napr napriek tomu ráno mi nikdy zle nebolo, aj ked som sa budila hladná. Iba v priebehu dna. Trvalo to tak do 15tt, teraz už sa cítim normálne, nemám ani žiadne zvláštne chute...

bona
2. jan 2015

Zazila som dve tehotenstva a ani pri jednom mi nebyvalo zle, ani raz, nebyt vynechanej MS a postupne rastuceho bruska, ani by som nevedela, ze som tehotna..😉

sun123
2. jan 2015

Uz len dufat,ze aj porod bude taky 😉

lubimesastale100
2. jan 2015

aj ja som sa bala ci je to normalne 😀 od zaciatku do konca ziadna nevolnost , iba ku koncu uy sa mi zte hybalo ale to je normalne zalezi na tom aj kolko priberiete ....a s lahkym porodom som sa utesovala aj ja ... nakoniec som tam stravila 2 dni lebo som sa neotvarala tak som porodila cisarskym 🙂

siska53
2. jan 2015

@krvinka19 pri malom som mala tehu napinanie na vracanie 2dni. Inak nic. Jedine mi smrdeli grilovane veci.

terezka1947
2. jan 2015

@krvinka19 ja som pri prvom tehotenstve "nevedela",ze som tehotna....citila som sa super...az na 37tt mi zacali neskutocne opuchy noh a vysoky tlak,bielkovina v moci....taaakze rychlo sekcia.
teraz pocas druheho tehotenstva je zle vsteko od zaciatku 😖 uz normalne pocitam dni,kedy uz "mozem" rodit,lebo opat ma caka sekcia,kvoli rane 😠

22beba
2. jan 2015

mne tiež nič nebolo .. len som bola unavená 🙂

patricia128
2. jan 2015

Mne tiež nebýva zle, ani nechuť nemám do jedla, len som hrozne unavená..

stepanka274
2. jan 2015

@krvinka19 ja som bola 4 x tehotná, ani raz som nevracala, akurát pri poslednom mi nechutila káva, tiež keby som nemala bruško ani neviem a aj tie pôrody boli také - rada na to celé spomínam - lepšie ako k zubárovi 😉

krvinka19
autor
3. jan 2015

No asi som to zariekla v už od 4 včera ma hlava bolela nechcela som si dávať žiadne lieky ale som to už nedokázala a o 11som si dala polku paralenu a teraz som sa zobudila na strašnú bolesť hlavy a na zvracanie mi je fuuu to je strašne

btus
3. jan 2015

keby nebolo sono, a nerastlo mi brucho tak ani by som nevedela, ze som tehotna. 2 tyzdne pred porodom som este bola na poslednej turistike. Takze bud rada, ako Ti je. 🙂

dorotka66
3. jan 2015

ja som, okrem 3 dní kedy ma boleli kríže, a zväčšených pŕs, necítila nič. teda namala som žiadne žalúdočné problémy, jem úplne v pohode všetko to čo predtým. teraz som 11 tt 3 dni a podvečer len cítim, že niečo sa mi deje , ale veľmi mierne v podbrušku. inak nič 😉

ba_by
3. jan 2015

ja som mala presne to isté 🙂

katarina1984
3. jan 2015

@krvinka19 ja som cele tehu nemala ziadne nevolnosti,nic...iba som raz spinila v 7 tt a tod vsio

radka1992
3. jan 2015

Ahoj, ja som v 16. týždni a ešte som nemala nevoľnosti, mala som napríklad že mi tak zvláštne zaľahlo v ušiach alebo že som ráno vstala a krútilo sa mi v hlave a pritom tlak dobrý, ale rýchlo to prešlo keď som sa donútila najesť sa..... a zväčšené prsia hneď od začiatku :D 😀 😀 😀

katkara
3. jan 2015

ahoj, tak ja som cca v 8t a zatial nic, len zavraty a asi prve 2-3 tyzdne strasna unava, ale to som este ani nevedela, ze uz nie som sama 😀 ale prve tehu? zle od 7t a asik tak do 28-30t, taze si to naozaj uzivaj 😀 😀 😀

klara030
21. jan 2015

Ja som tiez 10tt a nemam absolutne ziadne priznaky, jedine sa mi zvacsili o 1cislo prsia. To je vsetko. Normalne sa stravujem, nic ma neboli, nemam ziadne chute.... Nemam ani pocit unavy. Proste nic 😉

lavinis
25. jan 2015

sa máte....ja som v 8tt a už týždeň som nepoužiteľná, nevraciam, ale zle mi je teda statočne...a kebyže len ráno...takmer celý deň. Prsia bolia tiež :D

ivankaberrynka
25. jan 2015

@lavinis ahoj ja budem zajtra v 9 tt a mavam tazky zaludok uz od 6 tt. Nezvraciam, no strasne tazko mi byva. Rano nikdy, vzdy az poobede, alebo skor vecer. Byvas casto hladna? Lebo ja jem asi kazde 2 hodiny, niekedy aj kazdu 1,5 h. Ale som rada, ze mi vobec nejde na chut slanina ani ine mastne veci, pretoze pred tehu som to rada jedavala. Chutia mi same dobre a zdrave veci. No super 🙂

lavinis
25. jan 2015

hladna tak normálne, ale rozhodla som sa, že sa dám vypísať na 2 týždne PN, lebo neviem v práci fungovať. Pracujem s ľuďmi a keď už šéfka za mnou chodí, či som okay....nechcem, aby sa to zatiaľ prevalilo...tak snáď to čoskoro odoznie a aspoň si oddýchnem 🙂 mne chutí všetko, akurát sa vyhýbam smotanovým omáčkam, lebo po tých mi prišlo dva krát fakt veľmi zle.

lavinis
25. jan 2015

a zaujímave je, že som skoro vyliala čestvo otvorený džús, lebo som si bola 100% istá, že je skysnutý..ochutnala ho kamoška a pozerá na mňa, či mi hrabe, že je dobrý :D tak som jej ho dala.

eviku28
28. jan 2015

Ja som momentálne končím 11týždeň a tiež mi od 10tt prestalo bývať zle. Vracanie ma chytilo potom už iba asi 2x. No okrem toho, že som už druhý raz chorá, teraz bol už nutný aj Paralen, bo stúpla troška teplota, tak sa cítim ok. Prsia troška zväčšené aj podbruško je troška tvrdšie. na veciach cítim, že sú mi tesnejšie, no viditeľné to nejako nie je, skôr tie prvé týždne som bola viac nafučaná. U Vás to ako bolo?

angel257
28. jan 2015

Ja som napríklad 20tt a občas mi je ešte zle.....takže na tvojom mieste by som bola rada, že nevraciam 😀 čo by som ja za to dala :'(

akcullucka
28. jan 2015

@krvinka19 ahoj ja som teraz v 10tt nebyť zvýšenej únavy ani neviem že som tehotná 🙂

krvinka19
autor
28. jan 2015

@akcullucka ahoj ja som už v 13a dosť sa to zmebilo zvraciam keď sa ráno napapam, a keď sa hneď z rána za dýcham tak mi je uplne zle až ma naťahuje

🙂

lusinda1989
28. jan 2015

@krvinka19 ja pri prvej dcerke som ani nevedela ze som tehu nic mi nebolo, druhe tehu mi yváo zle ale bolo to MA, a teraz tretie tehu mi tiez nic nebolo tak sa tes 😄

simi27215
10. mar 2015

Ja tiez ani necitim, ze som tehu. Akurat ma bolia prsia, som vecne unavena a vecne hladna 😀 cakam na usg, ako na dokaz 😀 😀

juzanka151
10. mar 2015

Nie nie je ani ja som nemala nevolnosti

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre